Šťastné a značkové!

Jakmile, opět po roce, zahlédneme v televizi reklamu se známým červeným vánočním kamionem, víme s jistotou, že Ježíšek už si dělá místo na pracovním stole, protože očekává čerstvou dávku roztoužených dětských dopisů. Ale kdo splní sny nám dospělým? My sami. Přece se celý rok nedřeme jen proto, abychom poplatili nutné životní výdaje.

Kupme si i sami něco, po čem dlouho toužíme! Ale hned vzápětí mysleme i na své nejbližší. Chceme-li dostávat, musíme umět i dávat. A teď nemluvíme jen o materiálních věcech...

O Vánocích byste měli hlavně zvolnit a udělat si čas na svou rodinu. Ať už máte sebevíce časově náročné zaměstnání a ženete se do sebevětších kariérních výšek, pár dní volna prospěje vám všem a trochu více vás stmelí… Ale samozřejmě bez dárečků se na Štědrý den neobejdete. Jejich hodnota se však neměří penězi. Mnohem větší radost uděláte svým nejbližším tím, že se zamyslíte nad tím, co mají opravdu rádi, pro co mají slabost...

Rozhodně není cílem slavit každý rok Silvestr s vědomím, že vaše bankovní konto je vysáté do poslední cifry, a nedejbože vstupujete do nového kalendářního roku s půjčkami na krku. Jestliže ženete Vánoce do takových extrémů, vůbec jste nepochopili jejich podstatu. Dárky musí být hlavně darované od srdce.

Co když ale vůbec netušíte, co by to mělo být? Nechte se inspirovat.

Pro koho sháníte dárky?

 

Nejdříve si samozřejmě musíte určit, pro koho je chcete – pro muže, ženu nebo dítě? Spoustu zajímavých modelů zahrnuje i kategorie unisex, která není „nijaká“, ale naopak v ní najdete spoustu velmi nápaditých a stylových kousků.

V naší nákupní galerii objevíte tisíce módních nebo voňavých dárků, které vašeho partnera/partnerku, syna/dceru, tatínka/maminku, švagra/švagrovou, bratra/sestru, kamaráda/kamarádku zaručeně potěší a přitom nevyprázdní vaši peněženku až do dna.

Dárky pro ni
 

Hledáte pro ni ten nejlepší dárek? Zkrášlete ji na mnoho let kvalitními náramkovými hodinkami. Přestože s příchodem chytrých telefonů na ně lidé trochu zapomněli, v posledních letech se opět vrací k moci. Jsou totiž mnohem praktičtější než mobil (který tak nemusí hledat pokaždé, když neví, kolik je hodin) a také obrovsky zlepší její celkový vizuální dojem.

A co když víte, že vaše milovaná nosí hodinky nerada? I tak máte z čeho vybírat. Bez kabelky, parfému nebo vlasové kosmetiky se určitě neobejde.

 

Chcete-li udělat radost své manželce nebo dospívající dceři zajímající se o aktuální módní trendy, vsaďte na dámské hodinky Michael Kors. Většinou jsou celokovové (zlaté, z růžového zlata nebo stříbrné), což jim sluší samo o sobě, jejich šarm však často navíc podtrhují i třpytivé zirkony. Věřte, že takovým dárkem rozzáříte oči a šatník každé ženy. Luxusní hodinky totiž dokáží proměnit i „ošklivé káčátko“ v nádhernou labuť.

 

Dárky pro něj
 

Máte-li doma ukázkového "kravaťáka" – tedy muže, jehož pracovní pozice vysloveně vyžaduje "business dress code" (minimálně ve formě košile, elegantních kalhot a bot), bez hodinek se neobejde. Vyberte mu ty pravé v kategorii klasické, módní nebo luxusní! Ruce jsou totiž, hned po obličeji, druhým nejčastějším místem, kterého si lidi na sobě vzájemně všímají. Proto tvoří-li většinu pracovního dne vašeho vyvoleného obchodní schůzky, školení nebo jednání s klienty, mužné hodinky mu obrovsky pomohou uskutečnit jeho cíle. To je dokázané.

 

Jsou-li pro vás kromě úchvatného vzhledu důležité i kvalitní materiály a precizní provedení, vsaďte na švýcarského mistra ve svém oboru – značku Festina. V naší nabídce najdete necelých 700 modelů módních, klasických i sportovních hodinek, do jejichž atraktivního vzhledu a množství nadstandardních funkcí se zamilujete na první pohled.

Vrcholové i rekreační sportovce zase bezpochyby potěšíte jedním typem hodinek Casio z kolekce G-Shock. Jsou totiž vodotěsné, odolají nárazům, mají mnoho užitečných funkcí a navíc vypadají skvěle!

Přihoďte si do svého nákupního košíku 3 libovolné odstřiky parfémů, a dovezeme vám zadarmo, cokoli si budete přát!