Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro partnera

  • MAGAZÍN
  • Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro partnera

Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro partnera

Vybrat ty správné dárky pro vašeho partnera může být občas tvrdý oříšek. Všichni muži totiž nejsou stejní a zatímco někteří si potrpí na luxus, jiní ocení spíš střídmou eleganci. Začtěte se do našeho článku a nechte se inspirovat ideálním dárkem pro vašeho partnera.

Asi si říkáte – co mu vlastně pod ten stromeček letos nadělím? Máme pro vás klasické tipy, které nikdy nezestárnou. Vyzkoušejte hezké hodinky, voňavý parfém nebo luxusní šperk. Fantazii se meze nekladou. Ale odkud začít? 

Hodinkami neurazíš

Na světě je jen málo mužů, kteří by neocenili poctivou řemeslnou práci, jejíž ztělesněním jsou právě hodinky. Na výběr máte z široké palety hodinek, které ocení jak moderní muži, tak zarytí staromilci. Váš partner vás každopádně bude po obdržení hodinek milovat ještě více, je-li to vůbec možné.  

Vsaďte na módní hodinky značky Tommy Hilfiger, které jsou nejen elegantní, ale také zosobňují filosofii moderního mužství. Špatnou volbou nejsou ani odolné hodinky Casio G-SHOCK, které ocení především aktivní muži. Váš partner se jistě neurazí, když mu darujete něco od známé americké značky Timex, která v sobě snoubí tradici a eleganci. Taktéž nestárnoucí klasikou jsou hodinky Festina, které jsou dokonalým příkladem kvalitní švýcarské řemeslné práce. 

Co takhle dát si parfém?

Pokud darujete svému partnerovi parfém, nemusí to hned znamenat, že mu něco nelichotivého naznačujete. Vámi osobně vybraná vůně totiž muži nejen zalichotí, ale zároveň zvýší jeho atraktivitu ve vašich očích. Darujte tekuté sebevědomí, které zosobňuje originální parfém. 

Nestárnoucí klasikou mezi parfémy je značka Hugo Boss, která dokáže udělat symbol mužství prakticky z každého partnera. Špatnou volbou není ani parfumérie Paco Rabanne, která má ve svém portfoliu voňavé parfémy všeho druhu. Typicky mužské vůně také symbolizují parfémy Davidoff, která je více, než jen značka cigaret. Pakliže ale chcete skutečně něco originálního, s čím váš partner opravdu vynikne, vsaďte na niche parfémy od parfumérie Acqua di Parma. Exotické a jedinečné vůně odtrhnou osobnost každého může. 

Šperky jsou moderní a mužům sluší

Dávno pryč jsou doby, kdy šperky byly výsadou žen. Moderní muž dbá na svůj zevnějšek čím dál tím více a součástí toho jsou také šperky. Na náušnice a náhrdelníky ale zapomeňte. Vhodným pánským šperkem jsou náramky, většinou z kůže. Ty dokáží oživit mužské zápěstí a vhodně doplnit například hodinky. Stačí jen vašemu partneru vybrat ten správný. 

Jedničkou mezi pánskými šperky jsou jednoznačně ty od značky Sector. Sebevědomé šperky v námořnickém stylu se neomezují pouze na kůži, ale nabídnou také kousky vyrobené z chirurgické oceli. Naprostou klasikou jsou náramky Tommy Hilfiger. Newyorský módní dům se nebojí razit nové a odvážné trendy, přičemž náramky této americké značky jsou ztělesněním elegantních a decentních mužských šperků. Jednoduchost zosobňuje značka Guess, která nabízí jednoduché, ale velmi pěkné pánské náramky. 

Už víte, co svému partnerovi pořídíte? Pokud ne, neváhejte prozkoumat náš e-shop, na kterém najdete nejen inspiraci, ale možná také váš vysněný dokonalý dárek pro vašeho partnera.