Dětské parfémy

Máte vybráno 15 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Určení:
  • Pro děti  remove

Dětské parfémy

Výrobci parfémů nezapomínají ani na ty nejmenší. Jistě jste již několikrát slyšeli od malých parádnic, že by chtěly vonět stejně jako vy. Avšak parfémy pro dospělé, citlivé dětské pokožce moc nesvědčí. Pokud chcete malým princeznám udělat radost, kupte jim parfém šitý přímo na míru dětem. Parfémy pro děti neobsahují alkohol a jsou vyrobeny na vodní bázi. Nemusíte se tedy bát o zdraví svých nejmenších a můžete jim dopřát to, po čem tolik touží. Na našem e-shopu nabízíme parfémy pro děti pouze od známých a prověřených značek. Vybírat můžete téměř z dvaceti kousků. Což takhle pořídit vaší malé parádnici parfém Givenchy s vůní čokolády či Disneyovskou vůni pro princezny?

Parfuméři moc dobře vědí, po čem dětská dušička touží. Proto kladou velký důraz na design flakónků. Flakónky mají originální tvar a hrají barvami. Obvykle je zdobí obrázky oblíbených pohádkových postaviček či hrdinů. Mezi nejoblíbenější patří v dnešní době parfémy s motivy z Disneyovských filmů a pohádek. Holčičky milují parfémy pro malé princezny s obrázkem Popelky či Šípkové Růženky. Uvidíte, že nad takovým dárkem vaše malé parádnice zajásají a budou se cítit jako pravé princezny. Mezi staršími dívkami jsou velmi oblíbené parfémy s motivem oblíbených herců či seriálů. Taková Hannah Montana či hrdinové z High School Musical jistě potěší nejednu parádnici. Parfémy , které naleznete na našem e- shopu, jsou naprosto neškodné. Jsou vyráběny tak, aby nedráždily citlivou dětskou pokožku. Ale pozor, vždy byste měly kupovat parfémy pro děti jen u prověřených výrobců, levné varianty v pochybných obchodech by se vám mohly ošklivě vymstít. Pamatujte, že dětská pokožka je velmi jemná a citlivá, látky se tak dostanou mnohem rychleji do krve a mohou okamžitě vyvolat alergickou reakci. Na našem e-shopu naleznete pouze dermatologicky prověřené parfémy pro děti, které splňují přísná kritéria. Jsou založeny na vodní bázi a neobsahují alkohol. Nic vám tedy nebrání, pořídit svým malým parádnicím jejich první parfém. Z naší nabídky určitě vyberete ten pravý.

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up