MAGAZÍN

6 kroků pro dokonale jemnou pleť

6 kroků pro dokonale jemnou pleť

Jemná, hebká a zdravá pleť patří mezi hlavní atributy ženské krásy už od nepaměti. Ani tisíce let na tom nic nezměnily. Už ve starém Egyptě si ženy do kůže vtíraly nejrůznější esenciální oleje, aby zamezily vzniku vrásek. V antice pak neváhaly používat pudr s obsahem olova, který dámám zajistil nádhernou alabastrovou pleť, jakou se pyšnila samotná Afrodité, bohyně lásky. Co naplat, že byl tento výdobytek prudce jedovatý.

TOP 10 nejsvůdnějších dámských parfémů, kterým podlehne každý muž

TOP 10 nejsvůdnějších dámských parfémů, kterým podlehne každý muž

Víte, že partnera si vybíráme hlavně čichem? Některý nám zkrátka voní víc než jiný. A některý nám nevoní vůbec, ačkoliv se nám na fotce či dle vyprávění přátel zdál tak fajn. Samozřejmě, že důležitou roli při volbě protějšku hraje také vzhled. Kdo tvrdí, že ne, ať si sáhne do svědomí :-) Přesto ale čich není radno podceňovat. Pokud tedy chcete svého vyvoleného najít, myslete na vůni. Přilákat ho totiž můžete i správně zvoleným parfémem!

informace

AKCE, SLEVY A NOVINKY NA E-MAIL

Buďte při tom a mějte přehled o aktuálních slevách

info
Brasty je mezi 50 nejrychleji rostoucími firmami v Česku

Brasty je mezi 50 nejrychleji rostoucími firmami v Česku

S velkou slávou si dovolujem oznámit skvělou zprávu! Dostali jsme se mezi 50 nejrychleji rostoucích firem v Česku. Umístili jsme se v prestižní soutěži Deloitte Technology Fast 50 C a v následujícím článku se s vámi chceme podělit o bližší informace.

Co jste nevěděli o značce Tommy Hilfiger?

Co jste nevěděli o značce Tommy Hilfiger?

Tommy Hilfiger patří bezesporu mezi jednu z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších módních značek. Kdo nepozná spojení bílého, modrého a červeného proužku, jakoby nebyl! Znáte však příběh této módní značky? Protože cesta za úspěchem pro Tommyho Hilfigera rozhodně nebyla procházka lemovaná růžovými keříky. Kdyby se však při prvním neúspěchu vzdal, přišli bychom o hromadu skvělé módy a svět by byl o jeden splněný americký sen chudší. Pojďte se s námi vypravit po stopách slavného návrháře, který letos oslaví 70, narozeniny, a odhalte nejrůznější zajímavosti, které se s touto značkou vážou.

Udělejte si z Valentýna nejkrásnější den v roce

Udělejte si z Valentýna nejkrásnější den v roce

Únor se pomalu blíží a s ním přichází i jeden lehce kontroverzní svátek. Jedni ho nenávidí, druzí ho milují. Stát někde uprostřed zkrátka nejde. Ano, řeč je o svatém Valentýnovi, který letos připadá na neděli 14. února. Patří mezi hlavní svátek lásky a zamilovaných, při kterém si partneři připravují nejrůznější překvapení, těší se navzájem kyticemi, sladkostmi či jinými romantickými dárky a rituály.

Velký horoskop na rok 2021

Velký horoskop na rok 2021

Postavení planet v roce 2021 naznačuje, že náš život se do dříve zajetých kolejí jen tak nevrátí. Svět se změní a bude ještě nějakou dobu trvat, než, a jestli vůbec, bude všechno jako dřív. To ale neznamená, že se naše životy obrátí k horšímu. Bude však potřeba přizpůsobit se novým podmínkám, které skýtají jiné, ale nikoliv nevítané příležitosti. Podívejte se, co věští jednotlivým znamením zvěrokruhu hvězdy a přečtěte si náš velký horoskop pro rok 2021.

Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2020

Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2020

Správný detox? Víme jak na něj!

Správný detox? Víme jak na něj!

V dnešním článku si řekneme, v čem nám může být detox prospěšný. Povíme si, jaké jsou jeho formy a také, jaká jsou rizika. Ve většině internetových rádcích se totiž nedozvíte, že nesprávným postupem si můžete spíše uškodit než pomoci.

Jak správně sladit šperky

Jak správně sladit šperky

Zalíbily se vám šperky na internetu, nebo jste si vybrali pěkné kousky ve zlatnictví, ale nejste si jisti, jak je nosit? Nevíte, jak navzájem kombinovat oblečení, šperky, případně různé druhy kovů? Chcete vypadat stylově, ale nedokážete odhadnout, jestli to s množstvím doplňků nepřeháníte? A co muži - jakými šperky se mohou ozdobit, aniž by to působilo nevkusně či zženštile? Na to všechno se zaměříme v dnešním článku.

Nejchutnější vánoční recepty

Nejchutnější vánoční recepty

Zakázali hrát, zakázali zpívat… ale nezakázali vařit a péct! O oblíbenou sváteční tabuli plnou lahodných delikates tak doma určitě nepřijdete. A když už si letos člověk tolik odpírá, je potřeba si to strádání jaksepatří vynahradit. V dnešním článku vás čekají tipy na skvělá vánoční jídla, která potěší milovníky tradičních pokrmů, vegetariány, i strávníky upřednostňující hlavně zdravou kuchyni. Chcete konečně uplést pořádnou vánočku? Upéct perníčky, které jsou krásně měkké? Nebo si dopřát odlehčenou verzi tradičních pochoutek? Pusťte se do čtení.

Už nyní! Stylové dárky k MDŽ. Více zde

Už nyní! Stylové dárky k MDŽ. Více zde

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up