MAGAZÍN

Jak zregenerovat vlasy přírodní cestou?

Anna Petříková | 5. 4. 2020

Vlasy jsou ozdobou každé ženy, často se k nim však nechováme tak, jak bychom měly. Barvíme je, stylujeme a češeme do různých (až monstrózních) účesů, které vyžadují notné dávky laku, aby držely svůj tvar a zachovávaly jej po celou dobu, kdy mají reprezentovat jejich nositelku. V tomto článku najdete pár skvělých tipů na přírodní regeneraci vlasů.

Celý článek

Velikonoční tradice den po dni

Žofia Lišická | 3. 4. 2020

Jak slavili Velikonoce naši předci? Jaké zvyky a tradice by se měly o Velikonocích držet? To se dozvíte v článku v našem magazínu Brasty.

Celý článek

Nejlepší dámské parfémy, kterým muži neodolají

Kristyna Pavlitová | 1. 4. 2020

Výběr vhodné vůně je jedním z velmi důležitých doplňků dámského outfitu. Každá žena si volí vůně, které jsou jednak v souladu s jejím vkusem, a o kterých se současně domnívá, že správně zapůsobí na konkrétní okolí. Z tohoto důvodu také ženy obvykle vlastní více parfémů, které používají při různých příležitostech. Pro každou denní dobu je také vhodný parfém jiného charakteru. Na běžné nošení by měly být vybírány typy se svěžími tóny, těžší a silnější parfémy jsou vhodné zejména pro zvláštní příležitosti a důležité večerní události.

Celý článek

9 pánských vůní, které svedou každou ženu

Veronika Hurtova | 30. 3. 2020

Používání parfémů v dnešní době stírání genderových rolí již není výhradně ženskou záležitostí. Pryč jsou doby, kdy byl prototypem opravdového muže těžce pracující atlet se specifickým odérem. Při snaze zapůsobit na opačné pohlaví tak v dnešní době musí muži nejen dbát o svůj zevnějšek, ale také zajistit, aby se pro kýženou partnerku nestali odpudivými právě nepříjemným zápachem, kterému se po celodenních činnostech nikdo z nás nevyhne.

Celý článek

Jak vybrat ten pravý dámský parfém?

Kristyna Pavlitová | 27. 3. 2020

Do vůně se zamilujete na první přivonění, nebo zkrátka není tou pravou a musíte hledat dál. Ke všemu je důležité zjistit, jak se vůně rozvine právě na vaší pokožce. Je známo, že stejná vůně na každém z nás voní jinak. Podle čeho si tedy vyberete dámský parfém přímo pro vás?

Celý článek

Jaké květiny darovat podle znamení?

Kamila Trhalová | 25. 3. 2020

Květiny jsou považovány za ideální dárek pro každou ženu. Hodí se k jakékoliv příležitosti a v některých případech jsou nezbytností, zejména pokud se jedná o oslavu nějaké významné události, jako je ukončení studia. Ženy obecně preferují určitý druh květiny. Pokud se chcete správně trefit, může být pro Vás nápomocné vybírat složení kytice podle znamení zvěrokruhu, jelikož se na něj váže například oblíbená vůně nebo barva. A jaké květiny tedy mají jednotlivá znamení v oblibě?

Celý článek

Proč jsou digitální hodinky tolik oblíbené?

Lenka Macalová | 24. 3. 2020

Digitální hodinky patří hned vedle klasických ručičkových hodinek k oblíbenému módnímu doplňku, a to jak u pánů, tak i u žen. Digitální hodiny bývají z pravidla přehlednějším ukazatelem času, které nabízí mnohem více funkcí, než klasické ručičkové hodinky.  

Celý článek

Parfémy Chanel si zamilujete

Zuzana Hudecová | 23. 3. 2020

Není se čemu divit, že je Gabrielle Bonheur Chanel považována za královnu módy. Zakladatelce této značky se povedlo okouzlit celý svět a to nejen svými róbami, ale i parfémy.  

Celý článek

Jak být přitažlivá pro muže?

Veronika Hladíková | 21. 3. 2020

Chcete, aby si vás muž všiml? Toužíte být neodolatelná a okouzlující? Pak musíte dodržovat několik pravidel. Krása totiž není všechno a mnohdy k získání vysněného muže nestačí. Potřebujete mít něco navíc.  

Celý článek

Jak využít karanténu ve svůj prospěch

Žofia Lišická | 19. 3. 2020

Kolikrát jste si za poslední dobu řekli: „Až budu mít víc času.“ „Až budu chvíli doma.“ „Až nebudu muset chodit do práce.“ Věty, které tak často používáme a někdy i zneužíváme. Prvním dnem nařízené karantény z důvodu rozšíření covid-19 mají všechny tyto odpovědi utrum. Odteď jste pány svého času pouze vy a nikdo neřekl, že je karanténa odsouzením k nečinnosti! Naopak!

Celý článek

Aktuálně: Doprava zdarma na více než 4 500 produktů – více ZDE

Dovezeme vám to zadarmo  – více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up