MAGAZÍN

  • MAGAZÍN

Načíst předchozí články

AKCE, SLEVY A NOVINKY NA E-MAIL

Buďte při tom a mějte přehled o aktuálních slevách

 
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Kdykoliv máte právo Váš souhlas odvolat. Více informací naleznete v našich zásadách zpracování osobních údajů.
podzim-parf-21

TOP 10 podzimních vůní

Jak se severní polokoule začíná odklánět dále od slunce, vzduch je ostřejší a dny se zkracují, začneme hledat útulné vůně, které nás zabalí jako kašmírový svetr. Ovocné, květinové vůně, které jsme nosili v minulé sezóně, jsou posunuty o něco dále zpět, aby našly cestu opojným, kouřovým variacím - druhům poznámek, které napodobují šedou oblohu podzimu, zlaté listy a bolestivé, ale přesto krásné zhoršení jasného, ​​rozkvetlého léta vegetace.

sucha-pokozka

Suchá pokožka či akné? TOP 8 vitamínů pro krásnou pleť

Ačkoliv používáte všechny správné čisticí prostředky, toninka, séra a krémy, vaše pleť pořád nevypadá tak krásně, jak byste si představovali? Možná vám chybí některé vitamíny a minerály, které mají na její vzhled zásadní vliv. Když bude pokožka dostatečně vyživená, bude vypadat o to krásněji a zářivěji. Pokud tedy chcete získat opravdu krásnou pleť, dnes vám přinášíme seznam několika klíčových vitamínů, které byste měli přidat do svého kosmetického režimu.

top-parfemy-cover

TOP 10 nejsvůdnějších dámských parfémů, kterým podlehne každý muž

Víte, že partnera si vybíráme hlavně čichem? Některý nám zkrátka voní víc než jiný. A některý nám nevoní vůbec, ačkoliv se nám na fotce či dle vyprávění přátel zdál tak fajn. Samozřejmě, že důležitou roli při volbě protějšku hraje také vzhled. Kdo tvrdí, že ne, ať si sáhne do svědomí :-) Přesto ale čich není radno podceňovat. Pokud tedy chcete svého vyvoleného najít, myslete na vůni. Přilákat ho totiž můžete i správně zvoleným parfémem!

Valentino cover

Nejsvůdnější orientální vůně

Orientální vůně, známé už od úsvitu dějin, jsou velmi smyslné, intenzivní a tajemné. Tyto parfémy, které tvoří jednu z nejrozšířenějších druhů vůní, nás už v prvních kapkách ponoukají k cestám do zemí tajemného orientu s jejich příběhy a legendami plnými tajemství. Opulentní, jemné, kořeněné i sladké vůně s orientálními tóny vytvářejí téměř mystickou atmosféru, a proto je naprosto pochopitelné, že patří mezi velmi oblíbenou volbu, pokud si má člověk vybrat svůj parfém. Jaká je historie orientálních vůní? Co tvoří jejich hlavní složky, kam je nosit a jaký si vybrat?

Hugo-Boss-Hugo-cover

Znáte parfémy Hugo Boss?

Když se řekne Hugo Boss, vybaví se nám všem jistě obraz vysoké módy, elegance a luxusu. Je to značka, kterou je třeba ctít, protože patří mezi naprostou špičku módního průmyslu, a to už od svého prvopočátku. Mimo luxusní módu se zaměřuje také na výrobu parfémů, které patří mezi nejoblíbenější vůbec. Z minulosti si však nese výrazné šrámy, které obdivuhodné rozhodně nejsou. Jaká byla cesta Hugo Bosse ke slávě? A v čem tkví úspěch jeho parfémů?

top-damske-letni-vune

TOP 10 dámských letních vůní

Jak se dny oteplují a prodlužují, proměňují se i naše čichové preference a chceme se potěšit novým spektrem vůní. Pryč s vámi, těžké abry a zimní koření, vítejte něžné květinky a svěží citrusy! Zejména v letošním roce cítíme, že vůně, které nosíme by měly oplývat životem, světlem a mihotavými záblesky radostné atmosféry. Po loňském náročném čase je tohle přesně to, po čem naše tělo i duše prahne. Každý z nás už doslova odpočítával dny do dalšího letního období, které nás všechny pozvedne na duchu. Je třeba vědět, že jsou před námi teplejší dny a lepší časy. A ty se hodí oslavit hezkou vůní! Stejně jako když měníme svetry a mikiny ze skříně za rozevláté šaty a lehké košile, měli bychom aktualizovat i svůj “parfémový šatník”.

Svatebni-ucesy-2021

TOP svatební účesy 2021

Svatební sezóna 2021 je v plném proudu, a pokud se letos stanete nevěstou, budou vás určitě zajímat nové trendy v oblasti svatebních účesů. Vlasy jsou totiž na svatbě pro nevěstu většinou stejně důležité jako třeba svatební šaty, výzdoba, zábava nebo líčení. A stejně jako v těchto oblastech se i trendy v účesech proměňují. Připravili jsme pro vás inspiraci na nejoblíbenější vlasové stylingy pro letošní rok, které doplníme množstvím rad a tipů, jak udržet vlasy na svatbě krásné a jak je připravit před velkým dnem. Ať už hledáte svatební účesy pro dlouhé nebo krátké vlasy, určitě narazíte na něco, co se vám bude hodit.