MAGAZÍN

Jak pečovat o vlasy v létě

Jak pečovat o vlasy v létě

Léto je tady, což je skvělá zpráva pro všechny milovníky slunce, teplých a dlouhých dnů. Znamená to ale také, že je třeba se na další letní měsíce připravit - a to hlavně vaše vlasy. Horké měsíce jsou suché, ale zároveň se vyznačují vysokou vlhkostí. Když k tomu připočítáte teplo, chlor, slanou vodu, škodlivé UV paprsky a vlasový styling nebo barvení, pro vaše vlasy to znamená extrémní zátěž.

TOP parfémy podle znamení horoskopu

TOP parfémy podle znamení horoskopu

Nevíte si rady s výběrem parfémů? Zkuste zvolit ten nejvoňavější parfém podle vašeho data narození! Nebudete litovat. TOP vůně podle znamení horoskopu vám mohou být zajímavou inspirací, jak se ozdobit v souladu s vaší povahou a temperamentem. Objevte nejvhodnější vůně pro vaše znamení právě dnes!

informace

AKCE, SLEVY A NOVINKY NA E-MAIL

Buďte při tom a mějte přehled o aktuálních slevách

info
Nejsvůdnější orientální vůně

Nejsvůdnější orientální vůně

Orientální vůně, známé už od úsvitu dějin, jsou velmi smyslné, intenzivní a tajemné. Tyto parfémy, které tvoří jednu z nejrozšířenějších druhů vůní, nás už v prvních kapkách ponoukají k cestám do zemí tajemného orientu s jejich příběhy a legendami plnými tajemství. Opulentní, jemné, kořeněné i sladké vůně s orientálními tóny vytvářejí téměř mystickou atmosféru, a proto je naprosto pochopitelné, že patří mezi velmi oblíbenou volbu, pokud si má člověk vybrat svůj parfém. Jaká je historie orientálních vůní? Co tvoří jejich hlavní složky, kam je nosit a jaký si vybrat?

Summer sale
Jak se starat o podrážděnou a citlivou pokožku

Jak se starat o podrážděnou a citlivou pokožku

S výrazem citlivá pokožka se můžeme často setkat nejen na obalu kosmetických produktů a přípravků, ale i v běžné konverzaci. Spousta z nás má s citlivou kůží své zkušenosti - ať už se jedná o nejrůznější alergické reakce, zarudnutí, přesušená místa a podobně. Člověka umí značně potrápit. Jak si s citlivou pokožkou poradit? Co jí pomůže, a co naopak uškodí?

Jak vybrat sportovní hodinky

Jak vybrat sportovní hodinky

Ačkoliv trendy jasně hovoří o tom, že na výsluní se vyhřívají smart hodinky, pořád existují důvody, proč se inteligentním hodinkám vyhnout a vybrat si klasiku. Pokud hledáte kousek, který něco vydrží, bude stále vypadat dobře a jen tak nevyjde z módy, sladíte ho i s košilí a sakem, je odolný a spolehlivý, budou pro vás sportovní hodinky skvělou volbou.

Zázračná séra na vlasy a vlasové kúry, které musíte vyzkoušet

Zázračná séra na vlasy a vlasové kúry, které musíte vyzkoušet

Pokud se o své vlasy staráte a zajímáte, určitě máte doma spoustu vlasových produktů, které podporují jejich krásu. Používáte kvalitní šampon a kondicionér, jednou za týden vlasům dopřejete vlasovou masku a chráníte je před horkem a sluncem speciálními spreji… Jsou tu ale i další produkty, které vaše vlasy více než ocení, a to vlasová séra a kúry. V čem jsou speciální a které to jsou?

7 důvodů, proč si pořídit niche parfém

7 důvodů, proč si pořídit niche parfém

Parfém nosíme nejen pro naše potěšení, ale také proto, abychom se odlišili od ostatních a abychom byli jedineční. Vybrat si určitou lahvičku můžeme z mnoha důvodů - pro jeho značku, vůni, popularitu... Na trhu najdete nepřeberné množství vůní, od těch komerčních a známých, až pro jedinečné a méně obvyklé vůně, kterým se často přezdívá niche parfémy. Jedna skupina je určena pro masový trh a druhá pak pro lidi, kteří touží po něčem speciálním. Jak vlastně poznáte rozdíl a co se skrývá pod tajemným pojmenováním niche parfém?

TOP 10 hodinek z hollywoodských filmů

TOP 10 hodinek z hollywoodských filmů

Některé filmové postavy jsou zkrátka nesmrtelné. Jistě má každý z vás tu svou oblíbenou. Ať už je to James Bond, Indiana Jones, Vinnetou nebo nádherná Arwen, náklonnost k nim pocítíme při každém zhlédnutí daného filmu.

Jak nanášet make-up

Jak nanášet make-up

Správný make-up umí doslova čarovat. Když zvolíte vhodný produkt a dobře ho nanesete, krásně vyrovná tón vaší pleti a vaše tvář bude vypadat jako ze žurnálu. Jeden z nejdůležitějších kroků je aplikace, kterou musíte provést správně. Když by se vám to nepovedlo, místo perfektního make-upu budete vypadat jako nepovedený klaun, a to určitě nechcete. Největší chyba, jakou můžete udělat je nanést si make-up rovnoměrně přes celou tvář. Tímto krokem akorát docílíte efektu masky, která vypadá extra nepřirozeně. Jak si tedy make-up nanášet správně? Způsobů je více, a my vám dneska prozradíme, jak na to.

Proč zvolit klasické hodinky

Proč zvolit klasické hodinky

Klasické hodinky s analogovým displejem a koženým řemínkem jsou doplněk, kterým nikdy nic nezkazíte. Ale pozor, rozhodně nejsou nudné a vhodné jen pro konzervativní osobnosti bez špetky hravosti a spontaneity. Jejich krásný a tradiční vzhled odráží staré dobré časy a na zápěstí se vám budou vyjímat se skutečnou noblesou. Proč si vybrat právě tento styl?

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up