Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro partnerku

  • MAGAZÍN
  • Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro partnerku

Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro partnerku

Vybrat ty správné dárky pro vaší partnerku může být občas tvrdý oříšek. Ne všechny ženy si totiž potrpí na luxusní parfémy a šperky, jiné ocení především střídmost a nadčasovou eleganci. Začtěte se do našeho článku a nechte se inspirovat ideálním dárkem pro vaší partnerku.

Asi si říkáte – co jí vlastně pod ten stromeček letos nadělím? Máme pro vás klasické tipy, které nikdy nezestárnou. Vyzkoušejte hezké hodinky, voňavý parfém nebo luxusní šperk. Fantazii se meze nekladou. Ale odkud začít? 

Hodinky vydají za tisíc slov

Říká se, že ruce jsou druhým nejčastějším místem, kam se při konverzaci s druhým člověkem díváme. Elegantní hodinky by tak neměly chybět na žádném ženském zápěstí. Pokud pánové nevíte, jaké hodinky zvolit, tak přesně pro vás máme několik tipů, se kterými vaši partnerku dozajista potěšíte. 

Stálicí mezi dámskými hodinkami je módní značka Tommy Hilfiger. V portfoliu tohoto výrobce naleznete elegantní kousky, které nestárnou, stejně tak jako extravagantní hodinky, se kterými si vaše partnerka bude připadat jako královna. Pro milovnice střídmé klasiky můžeme doporučit hodinky Olivia Burton, které jsou samou definicí jednoduchosti a stylu. Špatnou volbou nejsou ani švýcarské hodinky Festina, které ocení především dámy, které si potrpí na skutečnou kvalitu a nedají na laciné pozlátko.Parfém je nestárnoucí klasika

Správná žena by měla krásně a neodolatelně vonět, přičemž pro vaši partnerku to platí dvojnásob. I když si většina žen zvládá vybírat parfémy sama, ta jedinečná vůně od jejího milého pro ní bude mít pro ni mnohem větší význam. Věřte, že co bude vonět vám, ocení také vaše partnerka. 

Naprostou klasikou dámských parfémů je značka DKNY, která v sobě snoubí americkou eleganci a vybraný vkus. Vaší partnerce budou jistě vonět také parfémy od značky Dolce & Gabbana, které jsou zosobněním neodolatelné ženské krásy. S parfémy Paco Rabanne si vaše drahá polovička bude připadat jako bohyně, která zavítala z Olympu mezi prostý lid. Trefou do černého jsou bezesporu také parfémy Versace, které představují, jak voní italské módní nebe. Pakliže ale chcete svou partnerku opravdu potěšit, darujte jí originální niche parfém. Taková parfumerie Creed ví přesně, jak mají ženy správně vonět. 

Šperkem nezarmoutíš

Jestli je něco nejen metaforickou ozdobou ženy, ale také tou skutečnou, pak jsou to šperky. Na světě asi není ženy, která by šperky neměla ráda. A pokud tvrdí že ne, jen to dobře skrývá. Vhodně vybraným šperkem uspokojíte takřka každou ženu, ať už náročnější či praktičtější. 

Netřeba dlouho chodit kolem horké kaše. Šperky Pandora jsou celosvětově populární a ženy moc dobře vědí proč. Ať už pro svou partnerku vyberete jednoduchý náramek, nebo další korálek do sbírky, jistě vám tento váš dar neodmítne. Šperky ale nejsou jenom Pandora. Vybrat si můžete také z bohaté nabídky šperků Tommy Hilfiger, které rozhodně nejsou jen pro muže. Značka Paul Hewitt je taktéž známá pro své kvalitní a elegantní šperky. Pokud nicméně stále nevíte, co vybrat, můžeme doporučit například jednoduché a velmi elegantní šperky Guess, které ocení především praktičtější dámy. 

Už víte, co své partnerce pořídíte? Pokud ne, neváhejte prozkoumat náš e-shop, na kterém najdete nejen inspiraci, ale možná také váš vysněný dokonalý dárek pro vaší partnerku.