Šperky Pandora

Máte vybráno 223 položek
  • Portfolio:
  • Šperky 
  • Značka:
  • Pandora  remove

Šperky Pandora

Víte, že světově proslulá značka Pandora má vlastně svůj původ v Thajsku? Tam totiž přišla první vlna inspirace, když si na dovolenou v roce 1982 vyjel manželský pár z Dánska. Manželé Enevoldsenovi se zamilovali do východních korálkových šperků a jejich podstatu brzy představili evropskému trhu. Roku 2000 nastal největší zlom, když světlo světa spatřily stříbrné a skleněné korálky Pandora. Díky korálkům a přívěskům dnes zná Pandoru celý svět. Mezi nejoblíbenější šperky Pandora bezesporu patří korálky a přívěsky. Díky nim můžete vytvářet originální náramky, které nikdo jiný nemá. Přívěsky Pandora patří mezi nejoblíbenější dárky pro dámy a dívky každého věku. Ozdobte si zápěstí korálky, které vám budou vždy připomínat nejkrásnější okamžiky vašeho života. Pandora nově nabízí i speciální bezpečnostní řetízek, který pohlídá, aby korálky a klipy zůstaly tam, kde mají. Nádherný náramek Pandora, ať už zlatý, nebo stříbrný, se velmi rychle stane nepostradatelnou součástí vaší šperkovnice, a hlavně vašeho zápěstí.

Šperky Pandora ale neznamenají pouze náramky. V portfoliu značky můžete najít i stříbrné či zlaté řetízky s přívěsky nebo zajímavé náušnice. Výhodou je, že se k sobě tyto kousky vždy perfektně hodí a celkově vytváří jedinečnou kombinaci . Ke šperkům značky Pandora si můžete vybrat také luxusní dámské hodinky a pozvednout svůj elegantní styl ještě o kus výš. Pokud milujete originalitu a kreativitu, šperky Pandora budou pro vás skvělou volbou.

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up