Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro prarodiče

  • MAGAZÍN
  • Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro prarodiče

Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro prarodiče

Vybrat ty správné dárky pro vaše prarodiče může být občas tvrdý oříšek. Ne všichni dříve narození ocení luxusní parfémy a hodinky, spousta z nich si naopak potrpí na střídmost. Začtěte se do našeho článku a nechte se inspirovat ideálním dárkem pro vaše prarodiče.

Asi si říkáte – co jí vlastně pod ten stromeček letos nadělím? Máme pro vás klasické tipy, které nikdy nezestárnou. Vyzkoušejte hezké hodinky, voňavý parfém nebo luxusní šperk. Fantazii se meze nekladou. Ale odkud začít? 

Hodinky jsou sázka na jistotu

Naši prarodiče většinou už všechno mají, takže vybrat jim něco, co nebude překážet a z čeho budou mít radost, není zrovna nejjednodušší úkol. Do vašeho plánu, jak obdarovat prarodiče, mohou perfektně zapadnout hodinky. Dědeček či babička jistě ocení krásný kousek hodinářské práce, který vydrží. 

Dědečkovi se jistě budou líbit jednoduché a elegantní hodinky Timex. Ve svém portfoliu mají spoustu různých designů, takže máte z čeho vybírat. Ani taková Casia nejsou nejhorší volbou – retro hodinky sluší každému a u vašeho dědečka mohou vyvolat příjemnou dávku nostalgie. Babičce kupte raději něco klasického, s čím bude šik. Ani krásné švýcarské hodinky Festina nejsou k zahození. 

Parfémy jsou pro prarodiče ideální

Krásná vůně připomínající dětství – i takové mohou být parfémy. Zatímco babičku navrátí do mladých let, kdy nejednomu mladíkovi lámala srdce, dědeček se se správným parfémem bude znovu cítit jako lev salónů. Parfém je zkrátka dobrý Vánoční dárek pro prarodiče. 

Pro dědečka vyberte decentní vůni, kterou bude mít velmi rád. Taková značka Dolce & Gabbana nabídne nepřeberné množství vůní, které zaujmou i ten nejnáročnější nos. Versace je rovněž skvělá značka, pod kterou najdete voňavé parfémy přesně pro vašeho dědu. Babičce vyberte něco z parfémů Lancome. Progresivní značka jistě zaujme a nezapadne v davu jiných parfémů. Taktéž Hugo Boss nabízí velké množství parfémů, které vaše babička jistě ocení. To pravé kouzlo se ale skrývá v niche parfémech. Darujte svým prarodičům skutečnou kvalitu, která dlouho vydrží. Babička jistě ocení vůně z parfumérie Amouage, dědečky rozhodně nezarmoutí parfémy Acqua di Parma. 

Šperky nejsou jen pro mladé

Šperkem prarodiče neurazíš, naopak se jedná o velmi vhodný dárek. Zatímco vaše babička bude z nových šperků nadšená, dědeček jistě rád omládne s pomocí jednoho jediného šperku. Šperky totiž mají tu moc, že sluší každému a dokáží také omladit ročníky dříve narozené. 

Babičce jistě uděláte radost s kousky od značky Pandora. Jen ta umí vtisknout tu správnou eleganci každé dámě. Rosefield rozhodně není chybou, v jeho portfoliu najdete šperky pro dámy, které vědí, co chtějí. Dědečkové nemusí zoufat, neboť se značkou Tommy Hilfiger omládnou raz dva. Elegantní kožené náramky sluší mužům každého věku. Sector taktéž rozhodně není pouze pro mladé. I zkušeným mužům vylepší outfit natolik, že takřka okamžitě o několik let omládnou. 

Už víte, co svým prarodičům pořídíte? Pokud ne, neváhejte prozkoumat náš e-shop, na kterém najdete nejen inspiraci, ale možná také váš vysněný dokonalý dárek pro vaše prarodiče.