Stylové dárky k MDŽ

Stylové dárky k MDŽ

Oslavte mezinárodní den žen v plné parádě!

Víte, jak tento svátek lásky a úcty vlastně vznikl? Stalo se tak na základě demonstrace několika tisíc žen za lepší pracovní podmínky, která se konala v roce 1908 v New Yorku. Poprvé se slavil už 28. února 1909.

Na 8. března, jak jsme zvyklí, svátek připadl až po první světové válce a dodnes má připomínat boj za rovnoprávnost žen. Mnoho mužů v něm vidí perfektní příležitost, jak své milované udělat radost květinou, bonboniérou nebo drobným dárkem. Nenechte si ani vy ujít tuto možnost a spolu s MDŽ oslavte i dlouho očekávaný příchod jara!

Oslaďte ženám jejich den!Hodinky

Hodinky

 

Překvapte svoji partnerku, maminku, babičku, sestru nebo kamarádku. Neustálý přehled o čase (v podobě elegantního šperku) zcela jistě ocení každá z nich! Hodinky známých světových značek jako Festina, Guess nebo Tommy Hilfiger, nadchnou totiž i vás. Nyní je ten správný čas na to, abyste ukázali, co pro vás nejdůležitější ženy vašeho života znamenají. S příchodem teplejšího počasí se opět otevírají dveře oblíbeným sportům, tím pádem můžou být dámské sportovní hodinky pro vaši drahou polovičku i velmi praktickým dárkem, až se opět rozhodne vyjet do práce na kole nebo si půjde ráno zaběhat…Parfémy

Parfémy

 

K jarním měsícům jednoznačně patří květinové a citrusové vůně. Parfémy jsou jedny z nejlepších dárků pro náročné ženy. Vyzkoušejte parfémy od Hugo Bosse, DKNY nebo Dolce & Gabanna, které jsou dlouhodobě nejvíce oceňované. Pokud toužíte po něčem trochu nevšednějším, protože jí svým dárkem chcete říct, jak moc je pro vás výjimečná, sáhněte po originálním Niche parfému.Šperky

Šperky

 

Dalším darem, který dlouhodobě potěší, je přepychový šperk. Je milovnicí Pandory? Vybírejte z korálků a přívěsků a doplňte její náramek o důkaz vaší lásky a pozornosti. Elegantní šperky najdete taky u Tommyho Hilfigera nebo u značky Guess.  

I malá pozornost pro štěstí se může stát symbolem něčeho významného.Kosmetika

Kosmetika

 

Dámské kosmetiky nikdy není dost. To vám potvrdí snad každá žena. Ať už se jedná o kvalitní vlasové přípravky, krém na obličej nebo oční stíny. V každém případě je vhodné poohlédnout se po osvědčených značkách (např. Wella Professionals nebo L´Oreál Professionnel) a určitě nic nezkazíte ani přírodní kosmetikou (kosmetika řady Kérastase od firmy L'Oréal Paris je luxusní péčí o vlasy vyhlášená).
 

Okamžitá 5% sleva na parfémy! Kód: AF-PER5CZ . Více zde

Okamžitá 5% sleva na parfémy! Kód: AF-PER5CZ . Více zde

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up