Máte vybráno 34 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Určení:
  • Pro ženy  remove
  • Značka:
  • Calvin Klein  remove

Dámské parfémy Calvin Klein

V roce 1968 muž jménem Calvin Klein společně se svým obchodním partnerem BarrymSchwartzemnavrhli značku, která měla o pár let později dobýt celý svět. Stalo se tak v osmdesátých letech poté, co se rozhodli na džínové kalhoty našít zadní kapsu. Od té chvíle se ze značky Calvin Klein stal celosvětový fenomén pyšnící se jednoduchostí a čistými liniemi. To samé, co platí pro oblečení, platí i pro parfémy Calvin Klein. Značka dokázala vytvořit dokonale vyvážené vonné kompozice, do kterých se zamilovali muži i ženy po celém světě. První vůně vznikaly v sedmdesátých letech a dodnes si zachovávají přízeň tisíců lidí po celém světě. Počátkem devadesátých let vznikly hned dva dámské parfémyCalvin Klein, které dodnes značku Calvin Klein charakterizují. Jsou jimi parfém Calvin Klein Obsession a Eternity.

Oba dámské parfémy jsou zahalené do elegantního flakónu, které potěší každé dámské oko. Calvin Klein Obsession je intenzivní orientální vůně, která se hodí zejména na významné společenské události nebo tehdy, chce-li žena svést svého vyvoleného. Hlavní tóny tvoří šťavnatá broskev, bazalka a také vanilka. Srdcem vonné esence je jasmín, pomerančovník a růže. Velmi netradiční spojení tvoří vanilka, pižmo, ambra a cibetka. Této vůni se také říká 80. léta ve flakónu. Vůně Eternity je zase oblíbená pro svou romantickou květinovou vůni citrusů a měkkého dřeva. Ucítíte tóny frézie a šalvěje, ale také fialku, jasmín či karafiát. Moderní květinová vůně je inspirována snubními prsteny s diamanty. Calvin Klein Deep Euphoria zas v ženách evokuje smyslnost a provokativnost. Jak její název napovídá, vzbuzuje v ženách euforii. Vůni charakterizuje bílý pepř, růže, pivoňka a také hřejivé tóny dřeva. Základ vůně tvoří pačule a pižmo. Její předností je bezpochyby i to, že na kůži vydrží po celý den a postupně svou vůni rozvíjí. Právě toto je legendární vůně z roku 2005, která dodnes patří k těm nejoblíbenějším.

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up