Máte vybráno 15 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Určení:
  • Pro ženy  remove
  • Značka:
  • Hugo Boss  remove

Dámské parfémy Hugo Boss

Když se řekne Hugo Boss, mnoho lidí si vybaví kvalitní pánské oblečení, které podtrhuje německý smysl pro detail a precizní zpracování. Pravdou však zůstává, že se společnost nezaměřuje pouze na muže. Na své si přijde i něžné pohlaví, pro které Hugo Boss navrhuje módní kousky, šperky i kvalitní dámské parfémy. Značka Hugo Boss se svého uvedení na trh dočkala v roce 1924. Stojí za ní Němec Hugo Ferdinand Boss, který společnost vedl až do roku 1948. Vzhledem k tomu, že byl aktivním členem NSDAP a jeho firma šila nacistické uniformy, byl kvůli sankcím nucen firmu předat svému synovi. Ten se však rozhodl následovat svého otce a pokračovat ve výrobě kvalitních pánských módních kousků. Postupem času se značka začala zaměřovat také na módu pro ženy, parfémy a doplňky.

Dámské parfémy Hugo Boss jsou určeny pro ženy, které vědí, co od života chtějí. Jsou ambiciózní, sebevědomé a jdou si tvrdě za svými sny. Mezi parfémy si svůj oblíbený najdou milovnice něžných květinových vůní, svěžích ovocných i těžších vůní, které jsou protkány kořeněnými akordy. Oblíbeným parfémem pro ženy je například Hugo Boss The Scent. Jedná se o smyslnou vůni, která dokáže ve vaší drahé polovičce probudit vášeň. Parfém je určen pro sebevědomou ženu a hodí se jak pro běžné denní nošení, tak i speciální příležitosti. Na trh byl uveden v roce 2016 a jeho tváří se stala půvabná modelka Anna Ewers. Nebo můžete zkusit parfémovou vodu Hugo Boss Ma Vie, která je inspirována křehkostí ženské duše. Je oslavou ženské krásy, jedinečnosti a dokáže opravdu okouzlit. Květinová vůně s ovocnými podtóny je navíc skryta v elegantním flakónu.

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up