Významná italská módní značka Dolce & Gabbana se nezaměřuje pouze na navrhování a výrobu oblečení a doplňků. Své pevné místo má také na poli kosmetiky, a to konkrétně v oblasti parfémů. Značka Dolce & Gabbana jako taková vznikla v roce 1985, kdy ji založil módní návrhář Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Oba měli k módě opravdu blízko. Zatímco Dolce vystudoval oděvní design, Gabbana se soustředil spíše na grafický design. Jejich spojením tak vznikla značka, která má ve světě módy dlouholetou tradici a opravdové uznání. Její kousky pravidelně oblékají například manželé Beckhamovi, Madonna či Sophia Lorenová. Dolce & Gabbana bývá zároveň označována jako značka, která vytváří ty nejkrásnější a nejtřpytivější šaty. Při své práci se již od počátku soustředí na zachování tradic sicilského oblékání, které do módy prolíná. Parfémy poté prostupuje pravý italský temperament a atmosféra Středomoří. O úspěchu značky hovoří mimo jiné i skutečnost, že tyto kousky oblékali herci v seriálu Sex ve městě nebo třeba Gossip girl.

Dámské parfémy Dolce & Gabbana dají vyniknout vaší přirozené ženskosti. Jsou elegantní, sofistikované a probudí ve vás dřímající temperament. Nenechte si ujít třeba parfém Dolce & Gabbana Velvet Pure, který se pyšní oslnivou ovocno-květinovou vůní a je jako stvořená pro krásné slunečné dny. Zároveň v sobě odráží typickou italskou radost ze života. Dalším zajímavým dámským parfémem z dílny této značky je také Dolce & Gabbana The Only One.Jedná se o květinovou gurmánskou kompozici, která se hodí pro smyslnou a osudovou ženu. Jde přitom o moderní variaci kultovní vůně The One z roku 2006 a oceníte ji jak na běžné denní nošení, tak i zvláštní příležitosti, které se díky ní stanou nezapomenutelnými. Vaší pozornosti by neměla uniknout ani vůně Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense, která se díky svým ovocným tónům perfektně hodí na léto .

Máte vybráno 24 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Určení:
  • Pro ženy  remove
  • Značka:
  • Dolce & Gabbana  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Už nyní! Stylové dárky k MDŽ. Více zde

Už nyní! Stylové dárky k MDŽ. Více zde

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up