5 tipů pro krásný valentýnský dárek

  • MAGAZÍN
  • 5 tipů pro krásný valentýnský dárek

5 tipů pro krásný valentýnský dárek

Svátek zamilovaných se blíží. Už víte, jak letos potěšíte svou drahou polovičku? Máme pro vás pár tipů, se kterými určitě zabodujete.

Parfém - voňavá klasika

Co si budeme povídat, parfém není zrovna vrchol originality. Ale pokud víte, co vaší polovičce voní anebo jí přímo oblíbená vůně dochází, máte jistotu, že vyberete správně. Pokud navíc budete parfém kupovat vy, nestane se vám, že by vás druhý překvapil vůní, která by se vám nelíbila. 

Pomoct k úspěšnému výběru vám může i článek o typech a druzích parfémů, který vás navede tím správným směrem. Pokud i přesto nechcete riskovat neúspěch, zvolte některý z nejoblíbenějších bestsellerů. Něžné pohlaví určitě potěší třeba Versace Bright Crystal, Paco Rabanne Olympea nebo jemný Chloé Chloé. U mužů pak zabodujete Hugo Bossem No.6, Lacoste Essential nebo nádherně svěžím Armani Aqua Di Gio


Šperk vždy potěší 

Mezi oblíbenou klasiku k Valentýnu patří samozřejmě krásný šperk. Vybírejte s rozvahou a zaměřte se na to, co váš partner nebo partnerka preferuje. Není tak těžké vybrat správně. Zbožňuje vaše drahá okázalejší a výrazné doplňky se třpytivými prvky? Darujte jí něco od Guess. Jestli je spíše milovnicí jednoduchých a elegantnějších šperků, určitě zabodujete značkou Calvin Klein. Pro dobrodružné a nezávislé ženy se hodí něco od Paula Hewitta. A pro tvořivé krásky? Jistotu najdete v Pandoře

Šperky však dávno nejsou výsadou pouze žen, ale také muži se rádi ozdobí. Partnerovi budou sedět ležérní kožené náramky od Tommyho Hilfigera nebo Guess

Hlavní je stejně to, že šperk darujete z lásky. Ten, kdo ho pak bude nosit, u sebe zároveň bude mít i myšlenku na vás, a to se počítá nejvíc. 


Sexy prádélko nebo erotická hračka?

Pokud už delší dobu přemýšlíte, že byste si trochu okořenili společný čas v posteli, právě Valentýn je ideální příležitost pořídit si novou výbavičku. Zkuste třeba nějakou peprnější partnerskou hru, svůdné prádélko nebo erotickou hračku. V dnešní době je výběr obrovský, tak nedopusťte, aby se do vaší postele vkradla nuda a stereotyp. Hrajte si! 


Láska prochází žaludkem

Pozvání na večeři do restaurace určitě není špatný nápad, ale možná byste mohli být trošičku kreativnější. Co třeba připravit něco vlastnoručně? Pánové, pokud se doma sporáku vyhýbáte jako čert kříži, vaši drahou potěšíte, i kdybyste měli připravit obyčejná vajíčka. Když ale vyvinete trochu více úsilí, buďte si jisti, že to nezůstane bez odměny. Muži si často myslí, že ženy potřebují drahé a okázalé dary, my však mnohem více oceníme právě snahu a čas, který dárku věnujete. A co připravit na sváteční večeři? Hovězí steak zvládnete snadno, stejně tak jako pečenou rybu nebo špagety carbonara. Inspirujte se na internetu, na YouTube máte spoustu návodů, jak připravit večeři snadno a rychle. Pak už to chce jen láhev vína a úspěch máte zaručen. A to vše samozřejmě platí i pro dámy. Dobrá večeře nebo lahodný dezert vašeho drahouška jistě potěší. 

A pokud se vám nechce vařit a ven vás to netáhne? Úplně klidně si objednejte pizzu. Valentýn je svátek, který je o vás dvou a proto se nebojte udělat si ho podle sebe. Hlavně tak, abyste si příjemně užili společný čas. 

Hodnota dárku nesouvisí s penězi

Jste fanoušky originálních dárků, které nestojí moc peněz? Je pravda, že ne vždy se najdou tisíce na nové hodinky, šperky nebo luxusní večeři. Ale i tak můžete své polovičce udělat radost. Co třeba darovat poukázku? Na 10 masáží unavených nohou, 5 večerů u romantické komedie/fotbalu, 15 umytí nádobí bez reptání nebo 3 víkendy s dětmi u babičky. Je spousta věcí, které pro partnera znamenají víc, než drahý dárek. 

A pokud vás ani jedna možnost nenalákala, přineste své partnerce alespoň kytku. Uvidíte, jaký krásný úsměv dokáže vyčarovat jediná růže.