Parfémy Diesel

Značka Diesel se zrodila v roce 1978 v Itálii. Založil ji Renzo Rosso, který pro ni zvolil jméno podle pohonné hmoty a do loga značky zasadil indiána Cherokee. Už to samotné nám napovídá, že Diesel nebude představovat zrovna vrchol italské elegance. Právě naopak. Produkty značky Diesel jsou ležérní, uvolněné a velmi mladistvé. Nepostrádají šmrnc a proto si velmi rychle získaly oblibu u široké veřejnosti. Renzo Rosso roku 1978 pracoval pro společnost Moltex. Od bývalého vlastníka odkoupil 40 % díky půjčce od svého otce a firma změnila název na Diesel. V té době už vznikaly legendární džíny Diesel, které si velmi rychle vysloužili oblibu u italské veřejnosti. Velký obrat ve firmě nastal roku 1985, kdy Renzo odkoupil zbytek podílu a firma začala raketově stoupat vzhůru díky velké mediální kampani. Brzy otevřela první prodejnu v New Yorku přímo naproti populárním džínám Levis, proti kterým Diesel se svým otrhaným a obnošeným stylem stály v naprostém kontrastu. Právě jejich odlišnost vedla k hromadě nových zákazníků a Diesel se tak mohla začít soustředit i na další produkty. Dnes značka vyrábí pánské a dámské oblečení, módní doplňky, hodinky a parfémy.

Pokud jste fanoušky neotřelé a uvolněné módy, určitě vám padnou do oka i parfémy Diesel. Už jen pro jejich originální flakony, které v žádné parfumerii nemůžete přehlédnout. Parfémy Diesel jsou plné skvěle namíchaných tónů evokujících dobrodružství a rozmanitost lidského života. Vydejte se na svou životní jízdu vyzbrojeni tím nejlepším! Parfémy Diesel vám budou vždy hrdě stát po boku. Pánské parfémy Diesel jsou tu pro každého muže, který se nebojí výzev a rád dá na odiv svůj osobitý charakter. Například toaletní voda Diesel Only The Brave Tattoo se svými dřevitými tóny v akcentu s mandarinkou a pepřem okoření vaše dny vskutku znamenitě! Dámy mohou vybírat třeba dámský parfém Diesel Loverdose v nádherném flakonu ve tvaru broušeného srdce. Nechte se strhnout mámivými tóny červeného jablka a pižma.

Máte vybráno 16 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Diesel  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up