Luxusní parfémy Hugo Boss

Luxusní parfémy Hugo Boss

Značku Hugo Boss asi není potřeba nijak zvlášť představovat. Je vlastně synonymem kvality. Pořídit si můžete Hugo Boss hodinky, šperky, oblečení a také parfémy. Společnost Hugo Boss vznikla roku 1924 v Metzingenu. Založil ji tehdy Hugo Ferdinand Boss. A už tedy asi tušíte, odkud vznikl název této značky, která si během let vydobyla pozici jako jedna z nejúspěšnějších značek na světě. V tuto chvíli se značka zaměřuje na dámské i pánské parfémy, módu a nejrůznější doplňky.

Stále platí, že výrobky Hugo Boss jsou vysoce kvalitní a designově propracované k dokonalosti. Při navrhování oblečení i výrobě kosmetiky se proto soustředí na použití těch nejkvalitnějších ingrediencí a materiálů. Absolutně první parfémy značky Hugo Boss vznikly v 90. letech 20. století a okamžitě si získaly mezi lidmi obrovskou oblibu.

 

 

Dámsképarfémy
Pánsképarfémy

 

Parfémy Hugo Boss mají co nabídnout jak dámám, tak pánům. Přitom i vůní samotných má Hugo Boss celou řadu a najdete zde tak jak silné kořeněné vůně, tak i jemné květinové parfémy. Zřejmě absolutně nejoblíbenějším pánským parfémem je vůně Hugo Boss No.6 Bottled. Tento parfém je jako stvořený pro sebevědomé a ambiciózní muže. Parfém byl představen v roce 1998 a vyrábí se dodnes. To jasně hovoří o jeho oblibě.

Z dámských parfémů bychom mohli zmínit třeba Hugo Boss Alive. Tento parfém je určen zejména ženám s jasnou vizí budoucnosti, které si jdou neochvějně za svým cílem. Vůně zaujme i svým flakónem, za kterým stojí známá návrhářka šperků Amelie Riech.

 

Vyberte si svůj parfém Hugo Boss. Uvidíte, že parfémy této značky si zamilujete.