Hugo Boss, to není jen oblečení. Tato německá značka se kromě módních kousků zaměřuje také na nejrůznější doplňky, hodinky, šperky a parfémy. Ty jsou přitom, stejně jako jednotlivé módní kousky, zárukou opravdové kvality a precizního zpracování a Hugo Boss zde používá jen ty nejkvalitnější ingredience. Značka byla založena v roce 1924, a to v Metzingenu. Za jejím vznikem přitom stojí Hugo Ferdinand Boss, který ji pojmenoval podle svého jména. V průběhu druhé světové války se společnost zaměřovala na šití nacistických uniforem , jelikož její zakladatel byl členem Národně socialistické německé dělnické strany. Po skončení druhé světové války přitom musel zaplatit obrovské sankce a i vzhledem k tomu se rozhodl společnost přenechat svému synovi. Ten se i nadále soustředil na produkci pánských módních kousků, zároveň si však začal pohrávat s myšlenkou dámského oblečení. Postupem času dále začaly vznikat i šperky, doplňky a dámské i pánské parfémy.

Pánské parfémy Hugo Boss jsou určeny pro sebevědomé, cílevědomé muže, kteří prahnou po úspěchu a uznání . Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších ingrediencí, které podtrhují německý smysl pro detail a precizní zpracování. Oblíbeným parfémem pro muže je například Hugo Boss Hugo. Tato svěží aromatická vůně je určena pro pány, kteří se nezaleknou žádných výzev. Je energická a  vyniká především v teplém počasí. Zajímavý je i její flakón ve tvaru polní lahve na pití. Dalším oblíbeným modelem je Hugo Boss Bottled, který symbolizuje ideální volbu pro muže 21. století a oblíbili si ji muži po celém světě. V roce 2017 se tváří této dřevito-kořeněné vůně stal známý herec Chris Hemsworth.

Máte vybráno 34 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Určení:
  • Pro muže  remove
  • Značka:
  • Hugo Boss  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up