Parfémy Boucheron

Francouzská klenotnická firma Boucheron byla založena roku 1858 a pyšní se více jak 150letou tradicí ve výrobě nejluxusnějších šperků. Klenotníci z Boucheron získali nejrůznější ocenění za svou překrásnou práci. Například Zlatou medaili na Světové výstavě v Paříži roku 1867. Náhrdelníky a tiáry, vykládané nejkrásnějšími diamanty od klenotnictví Boucheron, se od počátků těší přízni na nejvyšších místech. Baroni i hraběnky, princové a královny z celé Evropy i světa se do šperků Boucheron zamilovali. Některé z nich vlastní i Alžběta II., jiné si nechal na zakázku vyrobit ruský car Alexandr III., egyptská královna Farida či perský šáh Rezá Pahlaví. Mezi další známé klienty patřila třeba šansoniérka Edith Piaf nebo francouzská herečka Sarah Bernhardt. Zajímavostí také je, že firma ve spolupráci se značkou Vertu vyrobila první řadu luxusních mobilních telefonů na světě. Jsou pouze v limitované edici, vyrobené z růžového zlata a vykládané drahými kameny. Mimo luxusní šperky se společnost Boucheron zabývá i výrobou hodinek a parfémů.

Rádi byste si pořídili některý šperk od této značky? Bohužel jsou pro běžné smrtelníky poněkud nákladné. Vyzkoušet ale můžete některý z úžasných parfémů Boucheron , které vás ozdobí stejně dobře. V každé lahvičce parfému Boucheron se skrývá smyslná směsice pečlivě vybraných tónů, které v sobě nesou kus pověstného francouzského šarmu a elegance. Dámské parfémy Boucheron se budou vyjímat na ženě toužící po smyslné vůni, která pozvedne ženské charisma a dodá jí odvahu a nadčasovou eleganci při každém kroku. Okuste třeba tóny květinové Boucheron Quatre en Rose . I mezi pánskými parfémy Boucheron najdeme bohatý výběr vůní, od citrusových, přes orientální, až po dřevité. A pokud byste se nemohli rozhodnout, vyzkoušejte některou z unisex vůní Boucheron. Z široké nabídky si jistě vyberete tu svou.

Máte vybráno 19 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Boucheron  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up