Jil Sander je módní návrhářka, která se narodila do válkou zmítaného Německa roku 1943. Když tato samozvaná “Queen of Less” a velká zastánkyně minimalismu dospěla, vystudovala textilní univerzitu v Kalifornii. Brzy poté otevřela módní butik, kde prodávala i některé ze svých modelů. Její kousky zaznamenaly úspěch a tak se rozhodla založit svou vlastní značku a roku 1968 založila v Německu svůj první módní dům. První kolekci nicméně představila až o dalších 5 let později. Největší boom přišel v 90. letech, kdy otevřela butiky i v New Yorku a Londýně. Jil Sander je známá milovnice jednoduchých střihů, čistých linií i barev. Její modely jsou nadčasové, perfektně zpracované a vždy šité z prémiových materiálů. Jako spousta dalších, ani Jil Sander nezůstala pouze u módy, ale věnuje se také produkci parfémů

Ačkoliv jsou parfémy Jil Sander zaměřené převážně na ženy, nezapomíná tato společnost ani na pány. Všichni dobře víme, že dnešní moderní muži také touží po kvalitních parfémech, které podtrhnou jejich přirozené charisma a přispějí k dobrému pocitu ze sebe sama. Pánské parfémy Jil Sander vám nabídnou krásné vůně, které se stejně jako modely této návrhářky vyznačují minimalistickým pojetím a čistou směsicí těch nejlepších surovin. Vyzkoušet můžete třeba pánskou variantu na dámský parfém Jil Sander Sun. Pánská toaletní voda Jil Sander Sun  se řadí do nevšední pánské kategorie, a sice květinové. Nečekejte ale žádnou sladkou a zženštělou vůni. Směsice bergamotu, rozmarýnu, kardamomu a santalového dřeva je dokonalou esencí pro odvážného a sebevědomého muže. Milovníci klasičtějších vůní mohou vyzkoušet pánskou toaletní vodu Jil Sander Ultrasense White s tóny šafránu, bergamotu, cedru, pižma a lístky fialky. Pánové, skvělou vůni už máte, teď ještě doplnit outfit stylovými hodinkami a můžete směle vyrazit do nového dne.

Máte vybráno 3 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Určení:
  • Pro muže  remove
  • Značka:
  • Jil Sander  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up