Parfémy Jil Sander

Módní návrhářka Jil Sander se narodila v Německu roku 1943. Později vystudovala textilní univerzitu v Kalifornii a poté otevřela butik, kde prodávala mimo jiné i některé ze svých modelů. Ty slavily úspěch a proto v roce 1968 otevřela v Německu svůj první módní dům. Jil Sander od začátku upřednostňovala minimalismus a absenci zdobných prvků ve svých modelech. Modely z její kolekce nikdy nejásaly zářivými barvami, vždy byly střídmé a elegantní. Nadčasové střihy kalhot, kostýmů i halenek jsou populární dodnes, protože se dají snadno kombinovat a představují perfektní německou kvalitu jak ve zpracování, tak ve zvolených materiálech. S oblibou je nosí ženy po celém světě, které upřednostňují jednoduché a efektivní modely. Jil Sander ale nezůstala pouze u módy. Pronikla i do oblasti krásy, kde se pustila do výroby parfémů. Ve spolupráci s nejlepšími parfuméry tak vznikla spousta krásných vůní, které můžete zakoupit dodnes.

Ačkoliv už Jil Sander v módním světě aktivně nepůsobí, jejími parfémy se můžete vonět i v dnešních dnech. Nesou se v duchu minimalismu, stejně jako její móda. Parfémy Jil Sander vyzdvihnou to nejlepší, co se ve vás skrývá, aniž by svou silou překryly váš osobitý charakter. Nečekejte ale žádné přísné a usedlé vůně. Dámské parfémy Jil Sander jsou veselé a živé, určené pro všechny ženy, které jsou odvážné a vědí, co od života chtějí. Vyzkoušejte třeba osvědčený dámský parfém Jil Sander Sun . Nádhernou orientální vůni plnou slunečních a pozitivních tónů. Spoustu úžasných parfémů nabízí značka i pro moderní muže. Pánské parfémy Jil Sander budou slušet každému gentlemanovi, který si umí života užívat plnými doušky, a zároveň ví, co se sluší a patří. Co třeba toaletní voda Jil Sander For men? Tahle dřevitá vůně dotáhne váš každodenní outfit k dokonalosti.

Máte vybráno 25 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Jil Sander  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up