Pánské parfémy Abercrombie & Fitch

Obchod Abercrombie & Fitch založil v roce 1900 Davide Abercrombie a Ezra Fitch. Původně prodával outdoorové oděvy a vybavení pro táboření. Od roku 1907 společnost postupně rozšiřovala nabídku produktů o oblečení na volný čas, obuv, doplňky a fotoaparáty. Značka se proslavila v roce 1964 filmem „Man's favorite sport?“, ve kterém Rock Hudson pracuje Abercrombie & Fitch jako prodavač. Současnou nabídku značky zahrnují jak dámské parfémy, tak pánské parfémy, toaletní vody a deodoranty.  

K dnešnímu dni společnost Abercrombie & Fitch uvedla na trh více než 50 parfémů a spolupracovala s těmi nejslavnějšími tvůrci světových vůní. Pánské vůně od Abercrombie & Fitch následují mužné a sofistikované vůně, které zvyšují sebevědomí a obratně podtrhují individuální styl. Jedním z nejprodávanějších pánských parfémů je First Instinct z roku 2017, který kombinuje jemné nuance melounu a ginu na aromatickém základu ze semiše a ambry. Na tento úspěch navazuje i o rok mladší pokračovatel First Instinct Blue v orientálnějším provedení z tonka fazolí, osvěžený šťavnatými jablky, bergamotem a levandulí.

Máte vybráno 6 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Určení:
  • Pro muže  remove
  • Značka:
  • Abercrombie & Fitch  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up