Parfémy Abercrombie & Fitch

Máte vybráno 12 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Abercrombie & Fitch  remove

Parfémy Abercrombie & Fitch

Značka Abercrombie & Fitch s losem v logu vznikla v Americe už v roce 1892. Za jejím vznikem stojí dvojice milovníků přírody - David T. Abercrombie a Ezra Fitch, které k sobě svedla vlastně náhoda. D.T. Abercrombie byl vášnivý lovec, zlatokop a přírodu zbožňoval. Vyráběl kvalitní outdoorové vybavení, které se hodilo na treking, lov i pobyty venku. Zboží si velmi oblíbil Ezra Fitch, newyorský právník a zarytý turista, který se stal stálým zákazníkem Abercrombie. Tak se stalo, že nakonec Fitch odkoupil část společnosti a od roku 1900 už firmě veleli společně. Brzy se ale ukázal rozdíl v jejich povahách a po 7 letech Abercrombie z vedení společnosti odešel. Ezra Fitch zůstal sám, ale jeho skvělé marketingové znalosti, píle a kvalitní práce dokázala firmu udržet a dovést k mnohem větší prosperitě. Roku 1917 se nakonec Abercrombie & Fitch stěhuje na 45 Avenue a stává se největší a nejúspěšnější značkou sportovního zboží na světě. Mimo běžné produkty značka prodávala i různé speciality, například běžecké pásy pro cvičení se psem, trampolíny nebo doplňky pro sokolnictví a jachting. Ani této společnosti se však nevyhnul krach. V 70. letech firmu v bankrotu odkoupila společnost Limited Brands, která také pozměnila sortiment. Až do dnešní doby prodává volnočasové a pohodlné oblečení pro mladé, které si drží kvalitu a nádech luxusu.

Pokud máte značku v oblibě, možná vás zaujmou také jejich vůně. Jsou dodávané v krásně zpracovaných flakonech, minimalistických a designově čistých. Stejně tak se jeví i samotné parfémy Abercrombie & Fitch . Dámy mohou vyzkoušet něžný ženský dámský parfém Abercrombie & Fitch First Instinct For Her, který nabízí tóny grepu, magnólie a maracuji v kombinaci s květy pomerančovníku a ambry. Pánové pak mohou sáhnout po citrusové pánské vůni Abercrombie & Fitch First Instinct nebo chyprovém bratříčkovi First Instinct Blue.

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up