MAGAZÍN

Jak si vybrat hodinky? 6 praktických rad

Veronika Gazdova | 1. 6. 2020

Uvažujete o koupi nových hodinek? Možná v množství dostupných modelů tápete a nevíte, jaké si vybrat. V dnešním článku se vám pokusíme aspoň malinko rozhodování usnadnit.

Celý článek

5 rad, jak na skvělou silvestrovskou párty

Veronika Gazdova | 27. 12. 2019

Oslavte poslední den v roce stylově! Silvestr je tu co nevidět, tak si přečtěte, jaký letos zvolit make-up nebo proč se budou hodit prskavky. Máme pro vás 5 rad, jak si zaručeně užít silvestrovskou párty.

Celý článek

Svět parfémů přehledně: Druhy vůní

Veronika Gazdova | 23. 12. 2019

Jakou vůni si vybrat? Dřevitou nebo květinovou? A jak se vlastně od sebe liší jednotlivé druhy vůní? Přečtěte si v našem dnešním článku. A k tomu navíc přinášíme tipy na nejlepší parfémy z každé kategorie.

Celý článek

Dětský den v zimě

Veronika Gazdova | 17. 12. 2019

Mrkněte na 10 nápadů, jak s dětmi strávit krásný zimní den. Zabavte se společně a užijte si i chladnější počasí na sto procent. Děti mají svůj svátek sice až v červnu, ale nám přijde škoda slavit Dětský den jenom jednou v roce. Vždyť v zimě se dá dělat tolik věcí!

Celý článek

Jak si užít Vánoce bez stresu

Veronika Gazdova | 16. 12. 2019

Vánoční svátky jsou dnes často synonymem stresu, náročných nákupů, přecpaných obchodů, chystání a velkého úklidu. Chcete, aby ty letošní byly zase pohodové a klidné, takové, jaké by být měly? Nepodporujte konzum a mrkněte, jak se vyvarovat předvánočnímu stresu.

Celý článek

Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro partnerku

Veronika Gazdova | 3. 12. 2019

Vybrat ty správné dárky pro vaší partnerku může být občas tvrdý oříšek. Ne všechny ženy si totiž potrpí na luxusní parfémy a šperky, jiné ocení především střídmost a nadčasovou eleganci. Začtěte se do našeho článku a nechte se inspirovat ideálním dárkem pro vaší partnerku.

Celý článek

Není parfém jako parfém: jak se v nich vyznat?

Veronika Gazdova | 13. 11. 2019

Pakliže jste někdy vybírali parfém, ať už pro sebe či pro svou drahou polovičku, nemohli jste minout cenové rozdíly i mezi na první pohled naprosto identickými produkty. Jediným viditelným rozdílem (kromě ceny) byla slova toaletní voda, parfémovaná voda a parfém. Co znamená označení parfémů? Na to vám odpovíme v našem článku.

Celý článek

Svatomartinské hody jsou tady

Veronika Gazdova | 8. 11. 2019

Letos to se sněhem v listopadu moc nadějně nevypadá... ale i tak si určitě můžeme Svatomartinské hody užít naplno! Pojďte si přečíst pár zajímavostí ohledně tohoto svátku a navnadit se na typické dobroty, které oslavy sv. Martina přinášejí.

Celý článek

Jak stárnout s grácií?

Veronika Gazdova | 4. 11. 2019

Nemusíte pod ruku chirurga, abyste i v pokročilejším věku vypadala perfektně. Začněte o sebe pečovat včas a uvidíte sama! Máme pro vás tipy, jak na to.

Celý článek

10 pravidel pro šťastný vztah

Veronika Gazdova | 25. 10. 2019

Dlouhodobý šťastný vztah je snem každého z nás. Chtěli byste taky, aby ten váš vydržel dlouhá léta? Přečtěte si těchto 10 pravidel a zkuste se jimi inspirovat. Velmi tím zvýšíte pravděpodobnost, že zrovna vy prožijete svůj život po boku partnera v harmonii a dlouhodobé spokojenosti.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up