MAGAZÍN

Jak pečovat o své nehty

Žofia Lišická | 20. 7. 2020

Víte, že ruce a nehty jsou jedny z prvních částí těla, na které se při setkání s druhou osobou podíváme? Proto je velmi důležité na jejich úpravu dbát a udržovat je upravené. V dnešním článku vám přinášíme spoustu tipů, jak si přičarovat krásné a zdravé nehty, které budou vaší chloubou.

Celý článek

Jaké funkce chytrých hodinek jste možná neznali

Žofia Lišická | 24. 6. 2020

Uvažujete, že byste si pořídili chytré hodinky? Pokud jste zvědaví, jaké zajímavé funkce tyto čím dál oblíbenější módní doplňky mají, bude se vám líbit dnešní článek. Možná zjistíte, že se bez moderních smartwatch nebudete chtít obejít.

Celý článek

Velikonoční tradice den po dni

Žofia Lišická | 3. 4. 2020

Jak slavili Velikonoce naši předci? Jaké zvyky a tradice by se měly o Velikonocích držet? To se dozvíte v článku v našem magazínu Brasty.

Celý článek

Jak využít karanténu ve svůj prospěch

Žofia Lišická | 19. 3. 2020

Kolikrát jste si za poslední dobu řekli: „Až budu mít víc času.“ „Až budu chvíli doma.“ „Až nebudu muset chodit do práce.“ Věty, které tak často používáme a někdy i zneužíváme. Prvním dnem nařízené karantény z důvodu rozšíření covid-19 mají všechny tyto odpovědi utrum. Odteď jste pány svého času pouze vy a nikdo neřekl, že je karanténa odsouzením k nečinnosti! Naopak!

Celý článek

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 4050 produktů. Více zde.

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 4050 produktů. Více zde.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up