MAGAZÍN

Jaké květiny darovat podle znamení?

Kamila Trhalová | 25. 3. 2020

Květiny jsou považovány za ideální dárek pro každou ženu. Hodí se k jakékoliv příležitosti a v některých případech jsou nezbytností, zejména pokud se jedná o oslavu nějaké významné události, jako je ukončení studia. Ženy obecně preferují určitý druh květiny. Pokud se chcete správně trefit, může být pro Vás nápomocné vybírat složení kytice podle znamení zvěrokruhu, jelikož se na něj váže například oblíbená vůně nebo barva. A jaké květiny tedy mají jednotlivá znamení v oblibě?

Celý článek

Jak začít se sportem?

Kamila Trhalová | 12. 3. 2020

Sportování je přirozeným prostředkem pro zlepšování celkové tělesné konstituce lidského organismu a vedle zdravé životosprávy a mentální pohody patří k primárnímu způsobu zajištění dlouhého a spokojeného života. Každý z nás se za život nějakému sportu věnoval (ať už jen v rámci tělesné výchovy na základní nebo střední škole) a ví, jak je pohyb důležitý nejen v období dospívání, ale také pro udržování správné tělesné kondice, a také prevenci neduhů plynoucích z nadměrného příjmu potravy chudé na živiny a sedavého způsob života.

Celý článek

Jak sbalit ženu?

Kamila Trhalová | 26. 2. 2020

Pro někoho to může být téměř nadlidský výkon, pro jiného je to procházka růžovou zahradou, protože ví, jak na to. Chcete se i vy stát pro ženy neodolatelným? Stačí vám k tomu málo – znát ty správné triky a ženské myšlení.

Celý článek

Vánoční Pandora - proč jí dát šanci?

Kamila Trhalová | 19. 12. 2019

Proč vlastně ženy tolik prahnou po špercích Pandora? A jak vybrat správnou velikost náramku nebo ten nejlepší korálek? Před Vánocemi je Pandora žhavé téma v mnoha domácnostech a partnerských vztazích. Pánové, víme, jak to letos zvládnout na jedničku!

Celý článek

Jak správně vybrat večerní vůni?

Kamila Trhalová | 12. 12. 2019

Výrazné vůně? Proč ne! Ať už se chystáte na ples nebo vás čeká významnější večerní událost, můžete si je dovolit. Jak vybrat tu správnou?

Celý článek

Vánoce jsou tady! Tipy na dárky pro tatínka

Kamila Trhalová | 4. 12. 2019

Vybrat ty správné dárky pro vašeho tatínka může být občas tvrdý oříšek. Všichni muži totiž nejsou stejní a zatímco někteří si potrpí na luxus, jiní ocení spíš střídmou eleganci. Začtěte se do našeho článku a nechte se inspirovat ideálním dárkem pro vašeho tatínka.

Celý článek

Vdechněte vašim vlasům nový život s brazilským keratinem

Kamila Trhalová | 1. 11. 2019

Proč vyzkoušet brazilský keratin? Třeba proto, že vaše vlasy získají opět svou sílu a krásu. Krepaté prameny se narovnají, uhladí a budou hebké na dotek. Přečtěte si víc v dnešním článku.

Celý článek

Jak doma vyčistit šperky? Poradíme, jak na to

Kamila Trhalová | 11. 10. 2019

Šperky jsou ozdobou nejen každé ženy, ale také muže. Zatímco dámy jsou v nošení různých ozdob v podobě náramků, náušnic, prstenů či náhrdelníků zběhlé, pánové stále ještě ty správné doplňky objevují. Koupit si ale krásný šperk, to není jen tak – o své klenoty se musíte také řádně starat, jinak jejich lesk může zajít a vám zbydou tak akorát oči pro pláč. Poradíme vám, jak se o šperky správně starat z pohodlí domova.

Celý článek

Vítej u nás, podzime!

Kamila Trhalová | 23. 9. 2019

Přátelé, 23. září nastává astronomický podzim a oficiálně končí léto. Ale možná není nutné brát to tak tragicky. Existuje spousta způsobů, jak si toto roční období užít do sytosti. Že vás nic zrovna nenapadá? Od toho jsme tu my a rádi vám poradíme, co s načatým podzimním dnem i večerem.

Celý článek

Pandora – šperky, které baví

Kamila Trhalová | 19. 9. 2019

Zbožňujete osobité šperky a doplňky, které můžete nosit všude? Máme pro vás skvělou novinku! Buďte in a tvořte svůj styl zcela podle sebe. V duchu Pandory. Proč je tato značka tak výjimečná? Následující článek tuto otázku zodpoví.

Celý článek

Fungujeme jako obvykle! Všechny objednávky vyřizujeme a doručujeme v termínech. Společně to zvládneme – více informací ZDE

Fungujeme jako obvykle!  – více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up