MAGAZÍN

Jaký parfém si vzít na dovolenou?

Kamila Trhalová | 22. 6. 2020

Známe to všichni - ať již jdeme s přáteli na vínko, do divadla nebo na firemní večírek, chceme se cítit co nejlépe. Komfortně. Chceme se líbit sobě, ale i ostatním. K dobrému pocitu ze sebe sama patří vhodný parfém, který k nám ladí. Voní jak nám, tak i partnerovi. Jak to však vypadá s parfémem na dovolené? Pozor, nemluvíme zde o dvou týdnech na chatě nebo na chalupě u táboráku či ve venkovské putyce. Jaký parfém je ten pravý třeba do Chorvatska, Itálie nebo do Řecka?

Celý článek

Brigáda ušitá na míru

Kamila Trhalová | 17. 6. 2020

Brigády existují ve všech myslitelných odvětvích, jsou snadno dostupné, poměrně dobře placené a také nesmírně flexibilní. Mnohým brigádníkům je pracovní doba přizpůsobena, aby si práci vhodně zkombinovali třeba s hlavním pracovním poměrem. Brigádničit má prostě samou výhodu a to hned v úvodu. Ale dříve než nadšeně vezmete první nabídku, která se namane, rozmyslete si, jaká máte očekávání a představy. Víte vlastně co je vaší hlavní motivací pro hledání brigády?  

Celý článek

5 skvělých postupů na čištění pleti, které musíte vyzkoušet

Kamila Trhalová | 2. 6. 2020

Proč je důležité čistit pleť? A jaký je rozdíl mezi čištěním pleti a odličováním? Na tyto i jiné otázky se dozvíte odpověď na následujících řádcích. Aby vaše pleť vypadala svěží a krásná, je zapotřebí jí věnovat pár minut denně.

Celý článek

Dámské šperky podle znamení zvěrokruhu

Kamila Trhalová | 18. 5. 2020

Nevíte si rady s výběrem šperků? Zkuste zvolit ten nejvhodnější kousek podle vašeho data narození. Šperky podle znamení horoskopu vám mohou být zajímavou inspirací, jak se ozdobit v souladu s vaší osobností. Objevte ty své!

Celý článek

Dámské hodinky Tommy Hilfiger vás překvapí rafinovaným designem

Kamila Trhalová | 17. 4. 2020

Hodinky coby impozantní módní doplněk. Pro dámy se jedná zpravidla o nepostradatelný prvek, který umocňuje kouzlo osobnosti a dotváří styl. Hodinky v sofistikovaném vzhledu oslní celkovým provedením i nadčasovým designem. Jedinečné modely pro dívky a ženy, které chtějí něco více.

Celý článek

Jaké květiny darovat podle znamení?

Kamila Trhalová | 25. 3. 2020

Květiny jsou považovány za ideální dárek pro každou ženu. Hodí se k jakékoliv příležitosti a v některých případech jsou nezbytností, zejména pokud se jedná o oslavu nějaké významné události, jako je ukončení studia. Ženy obecně preferují určitý druh květiny. Pokud se chcete správně trefit, může být pro Vás nápomocné vybírat složení kytice podle znamení zvěrokruhu, jelikož se na něj váže například oblíbená vůně nebo barva. A jaké květiny tedy mají jednotlivá znamení v oblibě?

Celý článek

Jak začít se sportem?

Kamila Trhalová | 12. 3. 2020

Sportování je přirozeným prostředkem pro zlepšování celkové tělesné konstituce lidského organismu a vedle zdravé životosprávy a mentální pohody patří k primárnímu způsobu zajištění dlouhého a spokojeného života. Každý z nás se za život nějakému sportu věnoval (ať už jen v rámci tělesné výchovy na základní nebo střední škole) a ví, jak je pohyb důležitý nejen v období dospívání, ale také pro udržování správné tělesné kondice, a také prevenci neduhů plynoucích z nadměrného příjmu potravy chudé na živiny a sedavého způsob života.

Celý článek

Jak sbalit ženu?

Kamila Trhalová | 26. 2. 2020

Pro někoho to může být téměř nadlidský výkon, pro jiného je to procházka růžovou zahradou, protože ví, jak na to. Chcete se i vy stát pro ženy neodolatelným? Stačí vám k tomu málo – znát ty správné triky a ženské myšlení.

Celý článek

Vánoční Pandora - proč jí dát šanci?

Kamila Trhalová | 19. 12. 2019

Proč vlastně ženy tolik prahnou po špercích Pandora? A jak vybrat správnou velikost náramku nebo ten nejlepší korálek? Před Vánocemi je Pandora žhavé téma v mnoha domácnostech a partnerských vztazích. Pánové, víme, jak to letos zvládnout na jedničku!

Celý článek

Jak správně vybrat večerní vůni?

Kamila Trhalová | 12. 12. 2019

Výrazné vůně? Proč ne! Ať už se chystáte na ples nebo vás čeká významnější večerní událost, můžete si je dovolit. Jak vybrat tu správnou?

Celý článek

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 4120 produktů. Více zde.

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 4120 produktů. Více zde.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up