Jil Sander je známá módní návrhářka, která se narodila v Německu v roce 1943. Vždy se zajímala o módu a tak později v dospělosti vystudovala textilní univerzitu v americké Kalifornii. Poté otevřela butik s módním oblečením, kde mimo jiné začala prodávat i vlastnoručně navržené a šité modely. Ty se setkaly s velmi kladnými ohlasy, a tak Jil roku 1968 otevřela v Německu svůj první módní dům. Ze začátku se jí moc nedařilo a svou první kolekci předvedla až roku 1973. Další krušná léta byla ta 80., kdy byla nucena prodat část svých akcií. Naštěstí se karta obrátila v 90. letech a její módní kousky opět bodovaly. Díky tomu mohla otevřít i další své pobočky, tentokrát v New Yorku a Londýně. V roce 1999 zkoupil 75% společnosti Prada Group a Jil nadále působila jako generální ředitelka. Ve firmě ovšem panovaly neshody, a nakonec z postu odešla, aby si založila svou konzultační firmu zabývající se módou, jménem Uniqlo. Modely Jil Sander jsou velmi minimalistické a nadčasové. Jejich precizní zpracování a špičkovou německou kvalitu obdivují ženy na celém světě, které si oblíbily hlavně její skvělé kostýmky. Jil Sander se ale nevěnuje pouze módě. Svou energii věnuje i výrobě parfémů, které jsou pro své krásné vůně oblíbené stejně jako její modely.

Hledáte-li dámský parfém, který bude příjemně vonět a zároveň za něho nemusíte utratit tisíce, určitě vás zaujmou vůně Jil Sander. Dámské parfémy Jil Sander představují originální a čisté vůně, které se hodí pro všechny moderní ženy. Nejpopulárnější je určitě dámský parfém Jil Sander Sun. Vůně krásně hřejivá, stejně jako sluneční paprsky, přinese energii a veselou náladu i do zamračených zimních dnů. Skládá se z citrusových tónů květů pomerančů a citronů, kterým akcentuje palisandrové dřevo, karafiát, růže a konvalinka, které doplňuje santalové dřevo a vanilka. Pokud raději volíte dřevité vůně, můžete vyzkoušet parfém Jil Sander No.4. Sportovně založené dámy ocení toaletku Jil Sander Sport a milovnice extravagantnějších a těžších vůní potěší chyprový parfém Jil Sander Simply.

Máte vybráno 22 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Určení:
  • Pro ženy  remove
  • Značka:
  • Jil Sander  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up