Zářivá Pandora

Zářivá Pandora

Ptáte se, čím jsou šperky Pandora specifické? Odpověď je snadná. Zapojí do tvorby i Vás!


Vyberte si


Společnost Pandora vznikla v roce 1982 v Kodani. Založil ji dánský manželský pár, který si velmi oblíbil nevšední thajské šperky. Manžele Enevoldsenovi se rozhodli podrobit thajskému vkusu i Dány a jejich nápad si brzy získal oblibu v řadě zemí po celém světě. 

Nechte se také ohromit!


Vyrob si sám – korálky Pandora

Společnost Pandora je asi nejznámější právě svými originálními korálky. Proč?

Toužili jste někdy po šperku, který byste si mohli vytvořit sami, aniž byste se museli složitě pídit po materiálech, ze kterých by se dal vyrobit? Teď máte šanci!

Z korálků, které si vyberete, můžete nyní snadno vykouzlit třeba stylový náramek s osobitým charakterem. Stačí si pouze pořídit korálky a klipy, které Vás nejvíc zaujmou. Jaký motiv Vás nejlépe vystihuje? 

Sova, kočka, pes, strom života, srdíčko, želva, kufřík, planeta, letadlo, některé písmenko nebo snad nápis? Čím byste si ozdobili náramek či jiný ozdobný doplněk, který by Vás nejen trochu zkrášlil, ale také by světu kolem pověděl Váš příběh? Pandora přichází s mnoha zajímavými nápady, které jinde určitě nenajdete, a pokud máte hravou povahu, bude Vás tento tvůrčí proces bavit a budete si přát, abyste ho mohli co nejdříve zopakovat.

Vyberte si


Náramky Pandora

Téměř každý šperk dokáže podtrhnout a zdůraznit některou Vaši vlastnost, klady Vaší postavy nebo obličejový rys. Stříbrné dámské náramky Pandora se mohou pyšnit jednoduchým designem a schopností podnítit kreativního ducha. Hodí se snad ke všem druhům oblečení a rozhodně do jakékoliv situace. 

Vyberte si


Náušnice Pandora

Jemné i propracované, moderní i komplikované… Náušnice Pandora o vás vypoví hlavně jedno: že máte vytříbený vkus a milujete nevšední doplňky, které se v davu rozhodně neztratí. Vtáhněte do svých dní trochu hvězdného třpytu a staňte se zářivou múzou pro každého, kdo Vás potká. S detailně propracovanými náušnicemi Pandora Vám to půjde opravdu snadno.

Vyberte si


Přívěsky Pandora

Jestli upřednostňujete jednoduché přívěsky, kterými si ozdobíte krk nebo zápěstí, před korálkovými náramky vlastní výroby, o příležitost k sebevyjádření se určitě nepřipravíte. Přívěsky Pandora Vám otevírají podobné možnosti projevit se. Už jen výběr konkrétního přívěsku o Vás řekne mnohé.

Jste nadšená cestovatelka, která se v romantické Paříži cítí jako ryba ve vodě? Pořiďte si přívěsek s Eiffelovou věží. Máte v životě jasný směr, nebo ten svůj teprve hledáte? Ozdobte se přívěskem s růžicí kompasu. Lákají Vás tropické oblasti? Přívěsek s palmou Vám jistě padne do oka – ten a mnoho dalších najdete v našem e-shopu.

Vyberte si


Kolekce Rose & Shine

Šperky nemusí být pouze zlaté či stříbrné. Elegantním kovem, který perfektně vyjádří vaše já, je růžové zlato. V kolekci Pandora Rose najdou své všechny nenapravitelné romantičky a zamilované duše. Růžové zlato zosobňuje lásku a eleganci, které vás budou činit šťastnými každý den.

Milovnice zářivého zlata zbystřete – kolekce Pandora Shine se třpytí jako hvězdy na půlnočním nebi. S těmito šperky se v davu rozhodně neztratíte. Pokud Vás váš muž opravdu miluje, dopřeje Vám krásný a blyštivý šperk ze zářivé kolekce Pandora Shine.

Vyberte si


Nebojte se ukázat ostatním, co ve Vás je! Přestaňte se držet zpátky a začněte tvořit!

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up