Kouzelné Velikonoce

Hodinky všech tvarů a barev! Jarní měsíce si žádají pestrost! Nebojte se experimentovat. Teď je přesně ten pravý čas!

 

Nastává období svateb, výletů a teplých jarních dnů. Udělejte si radost nějakou drobností, přichystejte si svatební dar pro spokojené novomanžele nebo zkrátka jen obdarujte někoho, koho máte rádi. 

 

Prozkoumejte všechny možnosti

 

Vyberte si z velkého množství značkových výrobků. Zatoužili jste po klasických hodinkách od předních světových výrobců, značkovém parfému nebo originálním šperku? A co takhle malý bonus? Můžete se totiž těšit na dopravu zdarma a dárek navíc!

 

Hodinky

Které hodinky jsou ty pravé? Které Vás nejvíc rozzáří během teplých jarních měsíců, a které budou lepší, než jakákoliv velikonoční nadílka? Ať už Vám je domů přinese velikonoční zajíček, pošťák nebo kurýr, máte se rozhodně na co těšit. Můžete si vybrat z mnoha modelů jemných dámských hodinek i mužných hodinek pánských

VYBERTE SI

Něco pro pány...

Pánům, kteří si libují v osvědčené klasice, bychom rádi doporučili hodinky Festina Chronograph nebo Festina Retro. Jistě vás zaujmou i vkusné pánské hodinky z dílny světového módního návrháře – hodinky Michael Kors

Jste sportovně založený typ, který se už nemůže dočkat, jak opět vyrazí na kolo nebo zdolávat horské vrcholy? Prohlédněte si hodinky z řady Casio G-Shock, které bez problému vydrží téměř cokoliv. Na kolo zase skvěle sednou hodinky Festina Chrono Bike.

Něco pro dámy...

Každá žena, která miluje eleganci, jistě ocení půvabné modely dámských hodinek Daniel Wellington nebo Fossil. Sportovkyním navrhujeme dámské hodinky Casio Baby-G, které si v ničem nezadají s jejich pánskou obdobou (Casio G-Shock). 

Paleta barev

Ale je tu přece čas jasných barev a optimistických zítřků, takže proč rovnou nesáhnout po něčem takovém? Dámy, které hodně času tráví venku, by určitě měly vyzkoušet hodinky z řady Casio Sports a Casio Collection. Najdete mezi nimi hned několik barevných variací v krásných a přímo jarních odstínech! Barevné hodinky pro pány nabízí například kolekce Festina The Originals

Rozjasněte se veselými barvičkami, které Vás nabijí novou energií. Zima je konečně za Vámi!


Parfémy

Které jarní vůně jsou ty nejlepší? To je jednoduché. Letos mají být v kurzu svěží citrusové a jemné květinové vůně. Správně zvolený parfém Vám dokonale zvedne náladu už na první přivonění. Vyberte si z oblíbených dámských a pánských parfémů, a pokud toužíte zkusit něco nového a poznat kvalitu, o jaké se Vám zatím ani nesnilo, vyzkoušejte některý z našich niche parfémů. Ty jsou totiž naprosto mimořádné. 

VYBERTE SI

Přejeme Vám veselé Velikonoce!

A šťastný výběr těch správných hodinek, parfémů, šperků i kosmetických přípravků...

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up