Hodinky Lacoste

Slavný znak krokodýla prezentuje jednu z nejúspěšnějších světových módních značek. Zakladatel, tenista René Lacosta, ji pojmenoval podle své přezdívky za dob, kdy se sportem aktivně zabýval a zvítězil v prestižním Davis Cupu. Hlavním zaměřením módního domu jsou sportovní oděvy, především určené pro tenis. Díky velké popularitě mezi fanoušky módy se Lacoste rozrostla v korporaci, která se zabývá elegantním stylem se sportovním šmrncem a ten směle aplikuje do všech svých oděvů, obuvi, parfémů, ale také hodinek.

Pokud se bavíme o tom, co společnost nejvíce proslavilo, je to tričko „polo“ s límečkem. Tento průchod mezi neformálním oděvem a košilí vzbudil v módním světě poprask a dnes se již bez tohoto typu oděvu pánové neobejdou. Hodinky Lacoste v sobě nesou poselství tohoto přechodu, mezi ležérně-sportovním stylem a elegancí, která neurazí na významné obchodní schůzce ani společenské události. Modely jsou propracovány k dokonalosti, s neodmyslitelným citem pro módu, eleganci a zároveň je jim přisouzena funkčnost a praktičnost. Pánské hodinky Lacoste naleznete ve dvou základních řadách, a to klasické a sportovní. Nemalý počet kusů je také zařazen do kategorie unisex, což hodinkám propůjčuje univerzálnost.

Pokud přemýšlíte nad charakteristickým prvkem hodinek Lacoste, je to cit pro barevnost, se kterou se značka rozhodně nebojí experimentovat a také krokodýl, jež na první pohled všem prozradí vaši vášeň právě pro tohoto výrobce. Nabízí se zde výběr typicky sportovních hodinek, zlatou střední cestu razí módní hodinky Lacoste, vhodné pro každou příležitost až po glamour modely, osázené drahými kameny s přívlastkem šperku. Dámské hodinky Lacoste 2020075 z futuristické kolekce Tokyo nabízejí vašemu zápěstí nevšední doplněk výrazné barvy, doplněný o zcela jednoduchý, ale přeci jen designově zajímavý ciferník. Samozřejmostí je voděodolnost a funkční materiály, které hodinky chrání před poškozením.

Máte vybráno 27 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Lacoste  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up