Vánoční Pandora - proč jí dát šanci?

  • MAGAZÍN
  • Vánoční Pandora - proč jí dát šanci?

Vánoční Pandora - proč jí dát šanci?

Proč vlastně ženy tolik prahnou po špercích Pandora? A jak vybrat správnou velikost náramku nebo ten nejlepší korálek? Před Vánocemi je Pandora žhavé téma v mnoha domácnostech a partnerských vztazích. Pánové, víme, jak to letos zvládnout na jedničku!

Není šperku, který by kolem Vánoc budil takovou kontroverzi, jako právě Pandora. Ač mezi nimi najdeme opravdu nádherné kousky, jistě jste se setkali s nejrůznějšími vtípky na adresu mužů, kteří se v zástupu tlačí před kamennými obchody s Pandorou. Faktem je, že fronty před Vánoci jsou v klenotnictvích na pováženou.  Ale šperky Pandora opravdu mají své kouzlo. Nevěříte? Přečtěte si, proč po nich ženy tolik touží a možná i vy rádi vyrazíte do nejbližšího klenotnictví. 

Inspirace z východu

Kolébkou dnes nejznámějších a nejdostupnějších luxusních šperků je jihovýchodní Asie, konkrétně Thajsko. Když sem v sedmdesátých letech na dovolenou vyrazil dánský manželský pár, okouzlily je zajímavé šperky, které v Evropě nebyly k sehnání. Pár kousků na starý kontinent přivezli a ty si pro svůj neobvyklý design rychle našly své majitele. V roce 1982 pak vznikl první obchod v Dánsku a postupně se Pandora rozšířila do celého světa. V čem tkví jejich kouzlo a úspěch? V tom, že výsledný šperk je odrazem kreativity a osobité tvorby jeho nositelky. Pandora vás prostě zapojí do hry. 

Osobitá a hravá Pandora

Jsou šperky, které připomenou toho, kdo je daroval. Ale šperky Pandora umí víc. korálky nejrůznějších tvarů, barev a motivů u sebe obdarovaná může nosit celé příběhy. Vždycky, když jí bude smutno, na duchu ji pozvedne srdíčko od vás nebo kytička od táty, která se jí na náramku bude houpat. I dokončení studia, narození dcery nebo ten skvělý víkend, který s vámi strávila v Paříži, jí můžete připomenout přívěskem či korálkem ve tvaru promoční čepice, dudlíku či Eiffelovky. Osobitý šperk pak může různě proměňovat a doplňovat podle toho, jak se mění i sám život. Výběr je opravdu pestrý a mezi korálky jistě najdete své favority. Pokud si nejste jistý, zvolte nějaký univerzální korálek vykládaný čirými kamínky. Žádnou ženu neurazí ani čtyřlístek nebo jednoduché srdce. 

Jak vybrat správnou velikost náramku Pandora?

Pokud budete kupovat své drahé polovičce nový náramek, nezapomeňte zvolit správnou velikost. Ta by měla být cca o 2,5 cm větší než je obvod zápěstí. Náramek se může nošením a velkým počtem korálků trochu vytáhnout (zhruba o 1 cm), proto se doporučuje pořídit k němu klipy, které nežádoucímu natažení zabrání. 

Pandora, to nejsou jen náramky

I když jejich sláva stojí hlavně na rozmanitých náramcích, nově můžete sbírat korálky i na přívěsek na krk. Navíc v nabídce najdete i náušnice a krásné prsteny. Pandora je hravá, třpytivá a pro širokou nabídku nádherných korálků a klipů opravdu originální. Na své si přijdou jak milovnice stříbra, tak obdivovatelky zlata či populárního růžového zlata. Nejoblíbenější kolekce Moments, Reflexions, Rose, Shine či roztomilé Disney nabízí všechno, co si jen ženské srdce může přát.

Pokud tedy vaše drahá po některém z blýskavých šperků touží, udělejte jí radost a darujte jí Pandoru. Správně zvolený šperk pro ni bude mít mnohem větší hodnotu, než je pouze finanční stránka věci. A jestli se vám do fronty přeci jen stoupnout nechce, zkuste se porozhlédnout v našem e-shopu, kde můžete nakoupit šperky v pohodlí domova.