/ Parfémy / Dámské parfémy / Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity 30 ml

parfémovaná voda pro ženy - Refillable 87%

Značka: Thierry Mugler Kolekce: Womanity
Kód: 13662

Parfémovaná voda Womanity od značky Thierry Mugler byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 30 ml vámi vybrané vůně.

 • není skladem

Popis Thierry Mugler Womanity

Jméno parfému Thierry Mugler Womanity je vytvořeno spojením slov feminity, humanity, city (ženskost, lidskost, město) a poukazuje tak přímo na poslání tohoto úžasného parfému. Parfém Thierry Mugler Womanity je nový pohled na dnešní ženu - její krásu, sílu, něhu a tvořivost. Parfém Thierry Mugler Womanity nás uvítá jemnou až mléčnou vůní středomořských fíků přecházejících do ostřejší vůně kaviáru. Celou vůni zakončují smyslnou vůní zelené fíkové lístky, které nám prodlouží opojný požitek  z úžasného parfému Thierry Mugler Womanity.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení

 • Hlava

  fík 

 • Srdce

  kaviár 

 • Základ

  fíkový list 


Video

Womanity


Hodnocení našich zákazníků

 • 87%
  Darča

  Musím napsat,že je to pro mě nejpovedenější parfém od Thierra Muglera,i když mi ze začátku vůbec nevoněl,ale asi za hodinku,kdy odezněl ostrý kaviár,zůstala krásná a originální vůně.Velmi zajímavá a nezapomenutelná.Skvělá výdrž.

Vložit recenzi k produktu Thierry Mugler Womanity - Refillable parfémovaná voda pro ženy 30 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Thierry Mugler Womanity