/ Vlasová kosmetika / Dámská vlasová kosmetika / Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite Purple Crush

kartáč na vlasy

Značka: Tangle Teezer Kolekce: Salon Elite
Kód: 21478

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Doplňky značky Tangle Teezer z kolekce Salon Elite byly vytvořeny speciálně pro ženy mající všechny typy vlasů. 

 

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Vlasová kosmetika
Určení Pro ženy
Kategorie Doplňky
Značka Tangle Teezer
Kolekce Salon Elite
Druh kartáč, hřeben na vlasy
Typ vlasů Všechny typy vlasů

Popis Tangle Teezer Salon Elite

Tento model vytvořil zakladatel značky Shaun Pulfrey poté, co se zvedla obrovská vlna zájmu o Tangle Teezer The Original ze stran jeho kolegů, profesionálních kadeřníků. Tvar Tangle Teezer Salon Elite se od původní verze liší především hlubším prohnutím kartáče, který tak naprosto dokonale kopíruje linii hlavy. Kadeřníci tak vlasy nejen dokonale rozčešou bez nepříjemného a často bolestivého tahání či trhání vlasů, ale zároveň promasírují pokožku hlavy, díky čemuž dochází k jejímu lepšímu prokrvování, což přispívá k celkovému zlepšení zdraví vlasů. Jedinečný ergonomický tvar přispívá k pohodlnému a bezpečnému používání kartáče bez vyklouzávání.

Revoluční technologie kartáče Tangle Teezer je postavena na filozofii rozčesávání vlasů bez nepříjemného tahání a trhání vlasů. To zaručují specificky rozvržené štětinky různé délky z měkčeného plastu, které jsou pevné ale dostatečně pružné, a nad zacuchaným místem se přirozeně ohýbají. Díky tomu pak problematický úsek citlivě pročešou vrstvu po vrstvě, aniž by poškodily vlasové vlákno. Jejich hladký povrch navíc přispívá k uhlazení vlasové kutikuly. Vaše vlasy budou díky každodennímu česání pomocí Tangle Teezer Salon Elite lesklé, pružné, hladké a bez známek mechanického poškození a roztřepených konečků.

Rovněž model Salon Elite je k dostání v různých barevných variacích. Všechny modely kartáčů Tangle Teezer jsou vhodné na rozčesávání jak suchých, tak mokrých vlasů, avšak pro vaše maximální pohodlí a dosažení těch nejefektivnějších výsledků byl navržen kartáč Tangle Teezer Aqua Splash, který je speciálně určen na mokré vlasy.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Naši specialisté vám rádi poradí

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
581 580 660
Po–Pá 9–17 hod.


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Tangle Teezer Salon Elite kartáč na vlasy Purple Crush


0 - nejhorší, 5 - nejlepší