/ Vlasová kosmetika / Dětská vlasová kosmetika / Tangle Teezer Magic Flowerpot

Tangle Teezer Magic Flowerpot Purple

kartáč na vlasy

Značka: Tangle Teezer Kolekce: Magic Flowerpot
Kód: 22245

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Doplňky značky Tangle Teezer z kolekce Magic Flowerpot byly vytvořeny speciálně pro děti mající všechny typy vlasů.

 

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Vlasová kosmetika
Určení Pro děti
Kategorie Doplňky
Značka Tangle Teezer
Kolekce Magic Flowerpot
Druh kartáč, hřeben na vlasy
Typ vlasů Všechny typy vlasů

Popis Tangle Teezer Magic Flowerpot

Kouzelný kartáč ve tvaru květinky byl navržen speciálně pro děti, které si rovněž oblíbily jeho magické vlastnosti, díky kterým rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy bez bolestivého tahání a trhání. Tangle Teezer Magic Flowerpot díky své velikosti a tvaru skvěle padne i do drobné dětské ručky, a tak se každá malá princezna může pohodlně a bezbolestně česat jako velká holka.

Technologie kartáčů Tangle Teezer zaručuje bezbolestné rozčesání vlasů bez potrhaných konečků. Jeho hladké, pružné štětinky o různé velikosti jsou rozmístěny tak, aby vlasy pročesávaly vrstvu po vrstvě a zároveň jejich povrch uhlazovaly. Tím efektivně přispívají ke zdravému vzhledu vlasů. Ty budou díky každodennímu používání kartáče Tangle Teezer perfektně rozčesané, hladké, lesklé a bez známek mechanického poškození či roztřepení konečků.

Model Magic Flowerpot se skládá ze dvou částí – kartáče a krytu, který zároveň slouží jako úložný prostor pro gumičky, sponky a další drobné vlasové doplňky. Speciální kryt navíc chrání štětinky před poškozením. Jeho kompaktnost z něj činí ideálního společníka do školky, školy i na cesty.

 

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Tangle Teezer Magic Flowerpot kartáč na vlasy pro děti Purple


0 - nejhorší, 5 - nejlepší