Pleťová a tělová kosmetika Vichy

Máte vybráno 1 položek

Seznam produktů

Načíst předchozí produkty

Vichy Normaderm Mattifying Correcting Care

hydratační emulze proti nedokonalostem pleti
Vichy Normaderm hydratační emulze Mattifying Correcting Care 50 ml

Fotografii připravujeme

skladem

Tento přípravek značky Vichy se řadí pod pleťové emulze a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje 50 ml Vámi vybraného produktu.

Pleťová a tělová kosmetika Vichy

Síla francouzské značky Vichy pochází z termální vody pramenící v Auvergne. Léčivé a zkrášlující účinky této vody jsou známé po staletí a dokazují je i moderní vědecké výzkumy. Produkty značky Vichy obsahující tuto minerální vodu se pyšní více než 15 cennými minerály s prokazatelnými pozitivními účinky na vzhled a pružnost pokožky, bez ohledu na to, zda se jedná o problematickou, citlivou nebo zralou pleť. Vichy ve svých laboratořích vyvíjí velmi speciální kosmetické řady, které odstraňují nedokonalosti a při dlouhodobém používání napomáhají k získání jedinečného pocitu komfortu.

Jednou z nejoblíbenějších kosmetických řad je Vichy Normaderm s keratolytickými a antibakteriálními účinky. Produkty této řady jsou určeny pro stresovanou, problematickou pleť ke sklonům k akné, zánětům a pupínkům. Ať už je jejich příčina ve vnějším prostředí, nevhodné péči nebo hormonálních výkyvech, produkty Normaderm efektivně absorbují nadměrnou produkci kožního mazu a zklidňují hypersenzitivní kožní žlázy bez podráždění. Po vyčištění je vhodné vždy použít hydratační krém Normaderm, který redukuje zčervenání, zjemňuje póry a obnovuje rovnováhu v pokožce. Pleť tak získává svěží, zářivý a vyrovnaný tonus. Kromě řady Normaderm nabízí značka Vichy i inovativní péči Liftaktiv, Nutrilogie, Pureté Thermale, Neovadiol, Idéalia, Aqualia Thermal, Novadiol nebo Minéral 89. Tím ale portfolio Vichy zdaleka nekončí. Vysoko na žebříčku oblíbenosti se nachází i dekorativní kosmetika Dermablend, kosmetika pro muže Vichy Homme , ochrana proti slunci Capital Soleil, vlasová péče Dercos a samozřejmě neodmyslitelná tělová kosmetika. Vichy například vyvinula krém proti striím Action Intégrale s preventivním a korektivním efektem.

Filtrovat

Portfolio

Určení

Značka

  • Vybrat kolekci

Typ pokožky

Typ produktu

Kategorie produktu

Účinek