Síla francouzské značky Vichy pochází z termální vody pramenící v Auvergne. Léčivé a zkrášlující účinky této vody jsou známé po staletí a dokazují je i moderní vědecké výzkumy. Produkty značky Vichy obsahující tuto minerální vodu se pyšní více než 15 cennými minerály s prokazatelnými pozitivními účinky na vzhled a pružnost pokožky, bez ohledu na to, zda se jedná o problematickou, citlivou nebo zralou pleť. Vichy ve svých laboratořích vyvíjí velmi speciální kosmetické řady, které odstraňují nedokonalosti a při dlouhodobém používání napomáhají k získání jedinečného pocitu komfortu.

Jednou z nejoblíbenějších kosmetických řad je Vichy Normaderm s keratolytickými a antibakteriálními účinky. Produkty této řady jsou určeny pro stresovanou, problematickou pleť ke sklonům k akné, zánětům a pupínkům. Ať už je jejich příčina ve vnějším prostředí, nevhodné péči nebo hormonálních výkyvech, produkty Normaderm efektivně absorbují nadměrnou produkci kožního mazu a zklidňují hypersenzitivní kožní žlázy bez podráždění. Po vyčištění je vhodné vždy použít hydratační krém Normaderm, který redukuje zčervenání, zjemňuje póry a obnovuje rovnováhu v pokožce. Pleť tak získává svěží, zářivý a vyrovnaný tonus. Kromě řady Normaderm nabízí značka Vichy i inovativní péči Liftaktiv, Nutrilogie, Pureté Thermale, Neovadiol, Idéalia, Aqualia Thermal, Novadiol nebo Minéral 89. Tím ale portfolio Vichy zdaleka nekončí. Vysoko na žebříčku oblíbenosti se nachází i dekorativní kosmetika Dermablend, kosmetika pro muže Vichy Homme , ochrana proti slunci Capital Soleil, vlasová péče Dercos a samozřejmě neodmyslitelná tělová kosmetika. Vichy například vyvinula krém proti striím Action Intégrale s preventivním a korektivním efektem.

Máte vybráno 4 položek
  • Portfolio:
  • Pleťová a tělová kosmetika 
  • Značka:
  • Vichy  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Okamžitá 5% sleva na parfémy! Kód: AF-PER5CZ . Více zde

Okamžitá 5% sleva na parfémy! Kód: AF-PER5CZ . Více zde

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up