Švýcarská společnost s dlouholetou tradicí zakotvila svou vášeň pro přitažlivost a svěžest již ve svém názvu, který pochází z latinského „juvenalis“, tedy mladistvost. Laboratoře společnosti Juvena se od roku 1954, specializují na studium procesů stárnutí kůže a jejich příčin. V produktech této značky se snoubí nejnovější poznatky z vědy a výzkumu spolu se znalostmi pramenící z více než šedesátileté tradice. Výsledkem je exkluzivní dámská kosmetika pro mladší a atraktivnější vzhled - s viditelným úspěchem! Tajemství péče o pleť Juvena spočívá v inovativních složkách jako je perlový protein nebo komplex Skin Nova SC, který podporuje aktivitu kmenových buněk kůže, její regeneraci a viditelné potlačení suchosti, ztráty pružnosti a vrásek.

Luxusní pleťová kosmetika značky Juvena dosáhla vrcholu v podobě řady Mastercaviar . Receptura založená na kaviáru a hedvábí je doplněná proteiny, kyselinou hyaluronovou, jemnými oleji a rostlinnými extrakty, které pokožce dodají zářivě krásný vzhled.

Máte vybráno 4 položek
  • Portfolio:
  • Pleťová a tělová kosmetika 
  • Značka:
  • Juvena  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up