Historie francouzského výrobce kosmetiky sahá hluboko do historie: Pierre-Francois Guerlain otevřel svůj první obchod na Rue de Rivoli v Paříži v roce 1828. Spolu se svými dvěma talentovanými syny vytvářel parfémy, vonná mýdla a produkty určené k bělení kůže, které si zamilovali i členové evropských královských rodin. Postupem času začala pleťová kosmetika nabývat na důležitosti a Guerlain se na kosmetickém trhu rychle a úspěšně etabloval. Luxusní dámská kosmetika Guerlain byla nadále rozvíjena novými kreacemi zásluhou přenášení cenného know-how a obrovského množství zkušeností z generace na generaci. A díky tomu je Guerlain tím, čím je dnes: jednou z nejznámějších francouzských značek v kosmetickém průmyslu.

Každá jednotlivá řada kosmetických produktů od Guerlain se zaměřuje na konkrétní oblast péče o pleť. Od intenzivní zvlhčující péče až účinné přípravky proti stárnutí. Kupříkladu pleťová kosmetika ze série Abeille Royale je považována za favorita v oblasti anti-aging díky obsahu včelích produktů, které stimulují proces hojení a přináší viditelné výsledky regeneračních procesů už po prvním použití.

Máte vybráno 2 položek
  • Portfolio:
  • Pleťová a tělová kosmetika 
  • Značka:
  • Guerlain  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up