Svůj americký sen si začala mladičká Estée Lauder plnit prodejem kosmetických produktů svého strýce lékárníka. V roce 1946 představila své vlastní čtyři produkty nejprve v kosmetických salonech v New Yorku, kde předváděla správnou aplikaci a svou budoucí klientelu oslovila především bezplatnými vzorky produktů. Zásluhou této obchodní strategie si značka  Estée Lauder Cosmetics získala srdce svých zákaznic a její dámská kosmetika začala na trhu slavit raketový vzestup.

Společnost vždy zůstala věrná tvrzení Estée Lauderové, že každá žena může být krásná (Every woman can be beautiful) a také názoru, že každodenní kosmetická péče by neměla trvat déle než tři minuty. V hledáčku firmy se tedy objevila pleťová kosmetika a tělová kosmetika, která zajišťovala efektivní výsledky ve velice krátkém časovém horizontu. Produktem tohoto snažení je především oceňovaná řada Advanced Repair, která prokazatelně redukuje viditelnost jemných vrásek, napomáhá v boji proti volným radikálům a přispívá svým složením k rychlé obnově buněk.  

Máte vybráno 9 položek
  • Portfolio:
  • Pleťová a tělová kosmetika 
  • Značka:
  • Estee Lauder  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Black Friday až s 75% slevami je tady! Více ZDE

Black Friday až s 75% slevami je tady! – Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up