/ Parfémy / Dámské parfémy / Paul Smith Optimistic

Paul Smith Optimistic 50 ml

toaletní voda pro ženy

Značka: Paul Smith Kolekce: Optimistic
Kód: 11654

Toaletní voda Optimistic od značky Paul Smith byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 50 ml vámi vybrané vůně.

  • není skladem

Popis Paul Smith Optimistic

Dámská toaletní voda Paul Smith Optimistic je další vůní pocházející z dílny britského módního návrháře. Vyznačuje se velmi dobrým zpracováním a použitím kvalitních ingrediencí. Svou jedinečností zaujme všechny ženy, které se umí radovat z každého okamžiku a mají rády nekonečný příval pozitivní energie. Sladká, ovocná dámská toaletní voda vás nejdříve osloví svěžími tóny šťavnatého grapefruitu doplněnými o vášeň, kterou s sebou přináší růžová paprika a jiskru červených bobulí. Srdce vůně tvoří oslnivé brusinky v kombinaci s nádhernými květy vonných hrachorů a podmanivě exotickým liči. Kouzlo dámské toaletní vody završí jemné slaďounké makronky společně se smyslnými malinami a působivými tóny kořenů kosatců, známými jako velmi přitažlivé pro opačné pohlaví. Dámská toaletní voda Paul Smith Optimistic je plná vášně, nespoutanosti a uvolnění, podtrhne vaše osobní kouzlo a nechá vyniknout vaši zářivou radost, optimismus a krásu. Stejně působivý jako vůně sama je i její obal a flakon, zdobený elegantními proužky, které evokují elán a bezstarostné nadšení.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Paul Smith Optimistic toaletní voda pro ženy 50 ml


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Varianty Paul Smith Optimistic