Parfémy Zippo Fragrances

První benzínový zapalovač Zippo spatřil světlo světa roku 1933 a velmi rychle si získal na popularitě nejen v Americe, ale po celém světě. Málokdo ale ví, že design kovových benzínových zapalovačů Zippo se inspiroval rakouskými zapalovači, které neměly to štěstí celosvětově prorazit. Zapalovače značky Zippo jsou známé tím, že ani při odhození zapáleného zapalovače na zem jeho knot nezhasne a dál hoří. Toho využívali hlavně američtí vojáci během vietnamské války pro vypalování vesnic nepřítele. Od roku 1933 firma Zippo Manufacturing Company vyrobila přes 400 milionů kovových zapalovačů s nerůznějšími vzory a barvami, avšak vždy v typickém tvaru. Návrh šikovného zakladatele Georga G. Blaisdella získal 3. března 1936 americký patent a kvalita i design těchto zapalovačů se těší oblibě dodnes. Pokud i vy obdivujete jejich elegantní vzhled a bohatou historii, možná vás zaujmou parfémy značky Zippo, které vám sice cigaretu nepřipálí, ale zato provoní váš den překrásnou vůní.

Parfémy Zippo patří mezi novinku na parfumérském trhu. Světlo světa spatřily až v roce 2010, ale bez obav svou kvalitou a originálními vůněmi dokáží konkurovat i známým a osvědčeným značkám. Vyzkoušejte, jak umí vonět! Dámské parfémy Zippo zaujmou ženy, které mají rády originální designy flakonů a potrpí si na kvalitní vůně, které na ulici jen tak nepotkáte. Žensky květinové i orientálně laděné tóny dámských parfémů Zippo si zkrátka zamilujete. A jelikož je značka Zippo spíše mužskou záležitostí, mezi jejími vůněmi najdete i charismatické parfémy pro muže. Pánské parfémy Zippo zaujmou už svým osobitým flakonem, který se inspiroval populárními zapalovači Zippo a proto jistě potěší i muže, kteří si na klasické voňavky zrovna nepotrpí. Hledáte-li parfém pro muže, který je mužný nejen vůní, ale i designem flakonu, právě jste narazili na ten pravý!

Máte vybráno 3 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Zippo Fragrances  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 4050 produktů. Více zde.

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 4050 produktů. Více zde.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up