Parfémy Van Cleef & Arpels

Luxusní francouzskou značku Van Cleef & Arpels založil v Paříži Alfred Van Cleef se svým švagrem už roku 1896. Brzy se firma rozrostla o více členů z Alfredovy rodiny a společně si otevřeli první butik. Věhlas zaznamenaly nejen jejich módní kousky, ale uspěli hlavně na poli šperkařství. Nádherné náhrdelníky, náramky a náušnice získaly mnohá ocenění. Van Cleef & Arpels se také stali prvními francouzskými klenotníky, kteří otevřeli své butiky v Číně a Japonsku. Na jejich modelech se objevují motivy květin, zvířat či romantických pohádkových víl. Roku 1966 navrhli a vyrobili honosnou korunu pro íránskou císařovnu Farah Pahlavi, která patří mezi vrchol světového šperkařství. Mezi jejich další zákazníky patřila i monacká kněžna Grace Kelly, Elizabeth Taylor nebo Eva Perón. Dnes patří šperky značky Van Cleef & Arpels mezi nejluxusnější kousky na světě, stejně tak jako luxusní modely z jejich butiků. Popularitě se těší také originální parfémy Van Cleef & Arpels, které si oblíbí každý milovník vysoké kvality a dobrého vkusu.

Parfémy z francouzských dílen patří mezi to nejlepší, co můžete na dnešním trhu zakoupit. Dlouholetá tradice a ověřené výrobní postupy vytvářejí kvalitní parfémy, které dlouho vydrží a jsou zárukou originality. Takové jsou i parfémy Van Cleef & Arpels. Nechte se ohromit podmanivými tóny těchto smyslných vůní. Dámské parfémy Van Cleef & Arpels budou tím nejlepším doplňkem, který si lze dopřát. Nádherné květinové tóny podtrhnou vaši ženskost a eleganci. I pánové si jistě vyberou mezi pánskými parfémy Van Cleef & Arpels ten svůj. A pokud upřednostňujete toaletní vody, co třeba vyzkoušet Van Cleef & Arpels In New York? Oblíbená citrusová vůně je vhodná pro každého moderního gentlemana, ať už zrovna brázdí ulice velkoměsta nebo se chystá na slavnostní večeři se svou vyvolenou.

Máte vybráno 2 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Van Cleef & Arpels  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Okamžitá 5% sleva na parfémy! Kód: AF-PER5CZ . Více zde

Okamžitá 5% sleva na parfémy! Kód: AF-PER5CZ . Více zde

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up