Parfémy Thierry Mugler

Módní návrhář Thierry Mugler se narodil ve francouzském Štrasburku. Odmalička miloval tanec a víc než pilné studování učebnic ho to táhlo k nerůznějším formám umění. Už v 9. letech se tak přihlásil na studium klasického tance a ve 14 se z něho stal úspěšný baletní tanečník. U tance to ale neskončilo. Následovalo studium na škole designu a Štrasburské škole dekorativního umění. Když dosáhl Thierry 24 let, odstěhoval se do centra módy, Paříže. Začal navrhovat oblečení pro pražský butik Gudule a už o dva roky později se z něho stal nezávislý designer, který vymýšlel modely pro řadu konfekčních domů nejen v Paříži, ale také v Miláně, Barceloně a Londýně. Svou první osobní kolekci zvanou Café de Paris vytvořil až v roce 1973. Ve stejném roce si otevřel i vlastní butik. V módě se mu velmi daří a v 80. letech se stává světově uznávaným designérem, se kterým spolupracuje i spousta celebrit. Mezi jeho zákazníky a společníky patřila Beyonce, zesnulý George Michael i řada dalších slavných jmen. Thierry Mugler se ale nevěnuje jen módě, velmi úspěšný je i na poli parfémů, které dodnes patří mezi nejoblíbenější vůně po celém světě.

Pokud hledáte vůně, které jsou osobité, nadčasové a rozhodně v sobě mají něco víc, než jen obyčejný parfém, jste na správné adrese. Parfémy Thierry Mugler jsou totiž přesně takové. Moderní, smyslné a plné dokonale sladěných tónů. Mezi dámskými parfémy Thierry Mugler určitě zazáří slavná prvotina Thierry Mugler Angel plná orientálních tónů, nebo luxusní dřevitá Womanity. Na své si ale přijdou i muži. Mezi pánskými parfémy Thierry Mugler si vybere každý moderní gentleman, který dobře ví, že správná vůně dokáže zvýraznit nejlepší stránky člověka. Sáhnout můžete třeba po dřevité toaletní vodě Thierry Mugler A*Men. Ať už si vyberete jakoukoliv vůni od slavného francouzského návrháře, můžete si být jisti skvělou kvalitou a vytříbenými kombinacemi, které jsou okouzlující za každé situace.

Máte vybráno 20 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Thierry Mugler  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Black Friday slevy až 80 %! Akce končí za . Více zde.

Akce Black Friday končí za . Více zde.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up