Parfémy Salvador Dali

Celosvětově známý malíř s typickým protaženým knírkem Salvador Dalí se narodil v Katalánsku roku 1904. Studoval malířskou akademii v Madridu, ze které byl však pro své kontroverzní chování dvakrát vyloučen. Již od mládí Salvador projevoval velké malířské nadání, které ho nakonec proslavilo po celém světě. Z Katalánska se přesunul do Francie, kde se brzy zařadil mezi přední surrealistické umělce. Díla Salvadora Dalího jsou známé především díky snovým námětům, které jsou nezaměnitelné. Roztékající se hodiny z obrazu Persistence paměti už k němu dnes přiřadí i umělecký analfabet. Mimo malířské projevy Salvador Dalí spolupracoval s Luisem Buñuelem na nejznámějším surrealistickém filmu Andalúzský pes. Dalí se věnoval i dalším uměleckým oblastem, kde mohl naplno rozvinout svou kreativitu. Zabýval se grafikou, ilustracemi knih, sochařstvím, divadlem a navrhováním kostýmů, šperků i parfémů. Napsal také několik knih a manifestů. Jeho odkaz přetrvává i po jeho smrti roku 1989 a jednoznačně patří mezi nejvýraznější umělce 20. století.

Jistě nikoho nepřekvapí, že parfémy Salvador Dalí nenajdete v obyčejných, minimalistických flakonech. Umělecké a originální lahvičky všech barev i velikostí jsou naplněné zajímavými vůněmi, které nepostrádají svérázný styl tohoto španělského umělce. Dámské parfémy Salvador Dalí budou slušet všem ženám, které milují život, dobrodružství a nebojí se užít si každý den plnými doušky. Orientální i květinové vůně okouzlí svými tóny každou svéráznou dámu a ženu. Vyzkoušejte třeba působivou Salvador Dali Dali v atraktivním flakonu. Ani pánové nepřijdou zkrátka. Pánské parfémy Salvador Dalí vnesou do každého dne kus fantazie a kreativity, kterými oplýval jejich tvůrce. Vyzkoušejte některý a uvidíte, jak pozvednou vaše charisma a osobitý šarm.

Máte vybráno 10 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Salvador Dali  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Pouze nyní! 10 % sleva na vlasovou kosmetiku - více zde

10 % sleva na vlasovou kosmetiku Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up