Parfémy S.T. Dupont

Francouzská firma S. T. Dupont byla založená už v roce 1872 Simonem Tissotem Dupontem. Poté, co jeho přepravní společnost po 10 letech shořela, nevzdal se a založil novou firmu, která se specializovala na výrobu cestovních zavazadel pro obchodníky. Luxusní tašky, kufry ale znamenaly jen začátek. Když firma po smrti Simona přešla do rukou jeho synů, začala pronikat do dalších odvětví jako zlatnictví, řezbářství, kožená galanterie a další. Vedla si znamenitě a po čase se z Paříže přesunula do rodného města v tehdejším Savojsku. Zákazníci se jen hrnuli a Lucien Dupont byl roku 1929 dokonce pozvaný samotným Louisem Cartierem do obchodu na 5th Avenue, kde měl své výrobky představit. Bohužel se tak neodehrálo díky hospodářské krizi, přesto ale značka S. T. Dupont získala další slávu a věhlas. Výrobky od Duponta byly poptávány na královských dvorech a dodnes se pyšní prvotřídní kvalitou a perfektním zpracováním. Dnes firma vyrábí také luxusní pera nebo zapalovače, jejichž cena se pohybuje v řádu stovek dolarů. Platí ale za to nejlepší, co můžete v daném oboru získat.

Nebyla by to francouzská značka, kdyby se mimo luxusní zboží nevěnovala také výrobě parfémů. Parfémy S. T. Dupont představují ztělesnění dokonalé elegance a vkusu. Už samotný tvar flakonů nám napoví, že máme tu čest s představitelem minimalismu a čistých linií, který nesnese ve svých produktech sebemenší kýč. Značka se soustředí hlavně na muže a proto v portfoliu převažují pánské parfémy . Pánské parfémy S. T. Dupont jsou zosobněním mužské elegance, která je vlastní každému modernímu gentlemanovi. Například parfém S. T. Dupont Noir vám dodá tajemnou přitažlivost, které se jen těžko odolává. Ale nezapomínáme ani na dámy. Dámské parfémy S. T. Dupont zahalí svou nositelku do hávu dokonale něžné francouzské noblesy. Vyzkoušejte třeba S. T. Dupont Pour Femme se smyslnými tóny orchideje, růže a růžového dřeva.

Máte vybráno 17 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • S.T. Dupont  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up