Parfémy Perry Ellis

Americký módní návrhář Perry Ellis se proslavil svou pánskou sportovní módou v polovině 70. let 20. století. Jeho působení bylo označováno jako „velký zlom“, protože zavedl mnoho vzorů a střihů do té doby zcela neznámých. Ellis se po celý svůj krátký život (ve 46 letech ukončený AIDS) řídil sympatickým mottem: „móda umírá, jakmile ji berete příliš vážně“. To naštěstí utkvělo v srdcích jeho následovníku a proto i po Ellisově smrti se můžeme těšit luxusním oblečením, botami i parfémy nesoucími jeho jméno.

První parfémy Perry Ellis se rozvoněly do světa v roce 1985 (7 let po založení tohoto módního domu a rok před Ellisovou smrtí). Přestože sám tvůrce se na nich nestihl příliš vyřádit, v jeho kreativní dílně se od té doby vystřídala řada světoznámých módních návrhářů, např. provokativní Marc Jacobs, kteří dokázali udržet vysoko nasazenou laťku jak v jeho módních kolekcích, tak i v parfémech.

V naší nabídce najdete celkem 8 těch světově nejchtěnějších pánských i dámských parfémovaných a toaletních vod Perry Ellis.

Pro pány jsme si nachystali třeba povzbudivou toaletku Perry Ellis Perry Man s úvodními tóny stálezeleného cypřiše a energického jalovce, které vás okamžitě přenesou ke břehu středozemního moře, kde je ve vzduchu všude cítit tato opojná kombinace vlhka, nespoutaného moře, vytrvalých dřevin a citrusové svěžesti. Ta se vzápětí rozvoní po vašem těle ještě intenzivněji – jakmile začne působit srdce parfému tvořené právě z citrusů, uklidňujícího muškátového oříšku a aromaticky nespoutaného fenyklu. V kořenito-dřevitém základu útočícím na vaše smysly naposled potom naleznete překvapivě i jemný dotek levandule příjemný jako vychlazená limonáda za letních dnů.

Mezi dámskými parfémy musíme rozhodně vyzdvihnout úchvatnou květinovo-ovocnou vůni Perry Ellis 360° působící na mužské smysly stejně jako neodolatelně líbivý zpěv mytických řeckých Sirén
(které ke strmým břehům svého ostrova lákaly všechny bláhové námořníky). Stačí si jen vybrat svou „oběť“ a spoutat ji svou novou afrodiziakální vůní… Ve výrazném liliovém základu najdete spoustu jemnějších podtónu dokreslující celkové monumentální dílo – např. levanduli, šalvěj, vanilku, meloun nebo mandarinku. Nejenom, že s ní spolehlivě lapíte svého vyvoleného, ale hlavně si sama budete připadat výjimečně smyslně. A ten pocit vám přejeme zažít…

 

Máte vybráno 15 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Perry Ellis  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up