Parfémy Mercedes Benz

Značka populárních automobilů Mercedes-Benz vznikla v Německu roku 1926, spojením dvou značek, které založili Gottlieb Daimler a Karl Benz. Historie těchto automobilů ale sahá už do 19. století, kdy oba zakladatelé začali vyrábět auta nezávisle na sobě a své síly spojili až roku 1926. Od té doby je také symbolem značky známá trojcípá hvězda v kruhu s vavřínovým věncem po stranách. Automobily Mercedes vždy patřily a pravděpodobně i budou patřit mezi jedny z nejluxusnějších vozů, které si drží svůj elegantní vzhled a prvotřídní kvalitu. A s dobrým jménem a úspěchem samozřejmě firma nezůstává pouze u výroby automobilů, ale své pole působnosti rozšířila i do dalších odvětví. Proto dnes můžete koupit oblečení, hodinky nebo také kosmetiku a parfémy Mercedes Benz.

Toužíte-li po vůni, která bude elegantní, luxusní a zároveň plná energie, vyzkoušejte některý z parfémů Mercedes Benz. Život je jízda a není čas zdržovat se s vůněmi, které jsou průměrné. Parfémy a toaletní vody Mercedez Benz si zamilují všichni, kdo milují život ve své rozmanitosti a touží po elegantní, sofistikované a přesto živelné vůni. Protože auta jsou převážně doménou mužů, i mezi vůněmi Mercedes Benz převažuje nabídka pro ně. Vyberte si mezi pánskými parfémy Mercedes-Benz tu svoji! Orientální , dřevité i svěží citrusové vůně se hodí pro denní nošení, obchodní schůzky i večer v divadle. Chybu neuděláte, zvolíte-li dřevitou toaletní vodu Mercedes-Benz Intense s citrusovými a kořenitými tóny, která vás překvapí svou výdrží. Ale ani dámy nemusí smutnit, i mezi ryze pánským kolektivem je žen občas třeba. Proto můžete vyzkoušet dámský parfém Mercedez Benz Rose, který vás uchvátí květinovými tóny, doplněnými o akcenty cedru, ambry a pižma.

Máte vybráno 15 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Mercedes Benz  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up