Parfémy Marc Jacobs

Americký návrhář Marc Jacobs se narodil roku 1963 v New Yorku židovskému otci a americké matce. Otec brzy zemřel a matka nebyla schopná se o syna starat. Marc proto vyrůstal u babičky. Vystudoval Parsonsovu designerskou školu a ačkoliv jeho zázemí a dětství nebylo růžové, svou kreativitou a zajímavými nápady si vysloužil už na škole mnohá ocenění. Roku 1991 dokonce získal cenu od rady amerických návrhářů jakožto nejmladší módní návrhář v historii. Mezi lety 1997 a 2013 působil jako kreativní ředitel francouzského módního domu Louis Vuitton a není tedy pochyb o tom, že máme tu čest s výrazně talentovaným a schopným návrhářem. Jeho jméno dokonce najdeme i v soupisce 100 nejvlivnějších lidí časopisu Time. Marc Jacobs při tvorbě svých kolekcí oblečení spolupracoval i se spoustou známých jmen jako jsou třeba Richard Prince nebo Kanye West. Ale nejsou to jen textilní modely, do kterých Marc Jacobs vložil svůj talent. Mezi další oblast, do které návrhář pronikl patří také parfémy, které se brzy vyšvihly na špičku mezi světově nejoblíbenějšími vůněmi.

Jedinečné, originální a odvážné parfémy Marc Jacobs si vás získají svými podmanivými tóny, které jsou bravurně dovedeny k dokonalosti. Úžasné ženské vůně, které vyjádří individualitu každé dívky i dámy, patří mezi to nejlepší, co můžeme v parfumeriích objevit. Parfémy Marc Jacobs jsou moderní, svěží a energické. Rychle se do nich zamilujete a těžko se vám je bude opouštět. Dámské parfémy Marc Jacobs si nespletete s ničím jiným. Pokud máte ráda květinové vůně , lehoučké a vhodné pro veselé letní dny, sáhněte po toaletní vodě Marc Jacobs Daisy, ukryté v ikonickém květinkovém flakonu. Poněkud odvážnější a tajemnější Marc Jacobs Decadence bude slušet vyspělým ženám, které milují ženství ve své svůdnosti a plné kráse. Ať už ale sáhnete po jakémkoliv parfému od Marca Jacobse, vždy získáte osobitou vůni, které se nebudete moct nabažit.

Máte vybráno 8 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Marc Jacobs  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Už nyní! Stylové dárky k MDŽ. Více zde

Už nyní! Stylové dárky k MDŽ. Více zde

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up