Parfémy Lanvin

Příběh francouzské značky Lanvin se začal psát už roku 1867, kdy se narodila zakladatelka této módní společnosti, Jeanne-Marie Lanvin. Ačkoliv pocházela z velmi chudých poměrů, dokázala se díky své píli a talentu brzy vyšplhat mezi hvězdy francouzské módy. Když v roce 1889 založila v Paříži vlastní obchod s klobouky, rychle si získala srdce místních žen. Největší inspirací pro její tvorbu jí byla dcera Marie-Blanche, pro kterou s láskou šila krajkové šaty a halenky. Její modely si Pařížanky oblíbily a chtěly obdobné kousky i pro sebe. Tak začala Jeanne navrhovat nádherné romantické modely, které byly inspirované ryzí ženskostí, často zdobené krajkami, proplétanými ornamenty a květinami, a nakonec roku 1920 otevřela první módní salon Lanvin. V té době představovaly kolekce od Jeanne Lanvin protipól pánskému stylu, se kterým prorazila konkurentka Coco Chanel, a není tajemstvím, že obě dámy se zrovna v lásce neměly. Po úspěchu dámské módy začala Jeanne Lanvin navrhovat i modely pro pány, luxusní spodní prádlo i kožichy a dokonce i parfémy. Slavný Lanvin Arpege najdeme dodnes na pultu každé dobré parfumerie. Po smrti zakladatelky přešel podnik nejprve do rukou její dcery, a následně ho koupil Maročan Alber Elbaz, který vlastní značku dodnes a úspěšně pokračuje v odkazu Jeanne Lanvin.

Parfémy Lanvin krásně vyjadřují romantický styl zakladatelky Jeanne Lanvin a nejde si je nezamilovat. V každém flakonu se skrývá dokonalý koktejl těch nejpůsobivějších vůní, které tvoří dokonalý celek. Dámské parfémy Lanvin okouzlí každou ženu. Vždyť květinovo-vanilkový dámský parfém Lanvin Arpege uchvacuje dámské pokolení už bezmála sto let! A pořád má tato úžasná vůně co nabídnout. Mezi dámskými parfémy Lanvin najdete převážně květinové vůně, které se hodí na denní i večerní nošení. Ale v Paříži se myslí i na pány. Vyzkoušejte některý z pánských parfémů Lanvin, které vás přesvědčí, že perfektní vůně nemusí stát tisíce. Lehkých a osvěžujících citrusových vůní se nebudete chtít vzdát.

Máte vybráno 14 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Lanvin  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up