Parfémy Lancome

Zakladatelem jedné z nejznámějších kosmetických firem Lancome je Armand Petitjean. Značka se zrodila ve Francii v roce 1935 a za jejím jménem stojí krásně romantický podtext. Když Armand vymýšlel název pro svou značku, inspirovala ho zřícenina starobylého zámku La Château de Lancosme, v jehož okolí rostli krásné divoké růže. Ty daly původ elegantní zlaté růži, která je symbolem společnosti. Armand Petitjean zasvětil celý život kosmetice a parfémům, které vznikaly s láskou ke kráse a vědě. Vždy se snažil, aby jeho výrobky vycházely z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahovaly kvalitní složky a nejlepší látky. Když v roce 1935 uvedl na světovém veletrhu v Bruselu rovnou pětici svých vůní, nebylo pochyb o tom, že značka Lancome se zapíše do historie. Od roku 1964 patří Lancome pod gigianta L’Oreal a spolupracuje s ní spousta známých osobností. Tvářemi Lancome se stala například Julia Roberts, Emma Watson, Kate Winslet nebo Penelope Cruz. Dodnes patří mezi nejoblíbenější kosmetickou značku mezi mladými dívkami i zralými ženami, jejíž produkty hýčkají pleť i tělo tím nejluxusnějším způsobem.

Mimo kosmetiku se Lancome věnuje i parfémům. Vůně od Lancome jsou zárukou nejvyšší kvality a už dlouhá léta patří mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější parfémy. V každém flakonu najdete dokonale promyšlený elixír nádherných vůní, který si okamžitě zamilujete. Parfémy Lancome jsou známkou luxusu a dovedou maximálně hýčkat vaše smysly. Mezi nejoblíbenější dámské parfémy Lancome rozhodně patří Lancome La Vie Est Belle, který vás přenese do květinové zahrady plné jasmínů a kosatců, ve které dozrávají hrušky a černý rybíz. Doslova zázračnou vůní je parfém Lancome Miracle, který vás odzbrojí květinovými tóny s doteky kořeněného pepře a zázvoru. Lancome ale nenabízí pouze vůně pro ženy, mezi pánskými parfémy si jistě vyberou i muži. Například pánský parfém Lancome Hypnose Pour Homme s mandarinkou, levandulí a kardamomem s sebou přinese dokonalý šarm a eleganci do každého dne.

Máte vybráno 20 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Lancome  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up