Parfémy Jennifer Lopez

Ačkoliv se Jennifer Lopez narodila roku 1969 v USA, její rodiče jsou portorikánci a po nich zdědila latinskoamerickou krev i náturu. Už od malička ráda tancovala, ale protože pocházela z chudých poměrů, musela si na taneční lekce přivydělávat. Nakonec prorazila díky Manhattanskému tanečnímu klipu a zahrála si i v některých slavných videoklipech. U herectví zůstala a brzy se vypracovala na známou herečku, která dodnes účinkuje ve spoustě hollywoodských filmů. Jennifer Lopez, známá i jako J.Lo se také dlouhá léta věnuje popové hudbě, kterou ozvláštňuje latinskoamerickými a r’n’b prvky. Říká se o ní také, že je majitelkou jednoho z nejkrásnějších pozadí na světě, které si dokonce nechala pojistit! Jennifer působí i v módní branži a její značka JLo by Jennifer Lopez je oblíbená hlavně u mladé generace. Také uspěla ve světě parfémů, šperků a módních doplňků.

Parfémy Jennifer Lopez vás okouzlí svými svůdnými tóny, které se nesou ve stejně energickém rytmu jako její muzika. S dámskými parfémy Jennifer Lopez budete zářit a nikdy se nestane, že byste zůstala bez povšimnutí. Dopřejte si pocit svobody, radosti a ženské síly, který na sebe po nanesení vůně od J.Lo nenechá dlouho čekat. Protože správně zvolená vůně dokáže divy! Vyzkoušejte třeba světoznámou toaletní vodu Glow By JLo, nádhernou květinovou vůni s akcenty santalu a pižmového dřeva, nebo smyslnou Jennifer Lopez Still, která vás překvapí nevšedními ingrediencemi v podobě saké, pepře a čaje Earl Gray. Každá vůně této značky má své osobité kouzlo. Na pánské parfémy se J.Lo příliš nezaměřuje, snad až na výjimku v podobě pánské vůně Jennifer Lopez Deseo. Pánové, zbývá jen doufat, že do budoucna se to změní a také vy budete mít možnost vychutnat si vůně od této žhavé krásky!

Máte vybráno 8 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Jennifer Lopez  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up