Parfémy Guy Laroche

Módní návrhář Guy Laroche se narodil v roce 1921 ve Francii. V roce 1955 se přestěhoval do USA, aby se učil módnímu návrhářství a šití od těch nejlepších. Poté se vrátil do Francie a roku 1957 založil v Paříži své vlastní krejčovský dům. Nejprve se věnoval kloboučnictví, ale brzy vznikla jeho první módní kolekce pro ženy ve stylu haute couture, tedy zakázkového krejčovství. Dařilo se mu dobře a tak v roce 1961 přesídlil na jednu z nejdražších pařížských ulic Avenue Montaigne a následovala další dámská kolekce pod značkou Laroche Diffusion. V 70. letech Guy Laroche začal spolupracovat s L’Oreal a vznikly první parfémy - pánský parfém Drakkar Noir a dámský parfém Fidji . Guy Laroche působil také jako kostýmní výtvarník a některé z jeho návrhů byly použity do filmů.

Patříte mezi milovníky kvalitních parfémů, které se jen tak neomrzí? Pak vás určitě potěší parfémy z dílny Guy Laroche. Francouzská ležérní elegance a dlouholetá tradice francouzského parfumérství zrodila ty nejlepší vůně, které svět zná. Mezi takové patří i parfémy Guy Laroche. Nechte se unášet na vlnách jejich překrásných tónů, které vždy rozzáří váš den. Ať už máte před sebou náročnou schůzku nebo příjemnou večeři s drahou polovičkou, parfémy Guy Laroche budou tím nejlepším doplňkem pro každou situaci. Mezi oblíbené dámské parfémy Guy Laroche určitě patří květinový parfém Fidji, osvěžující koktejl květin a ovoce, který přinese úsměv a slunce do každého obyčejného dne. Odvážné a cílevědomé muže jistě ohromí pánský parfém Guy Laroche Drakkar Noir, jehož název inspirovala vikingská loď. Svěží vůně s kořeněnými podtóny bude skvělou volbou pro každodenní životní dobrodružství. Parfémy Guy Laroche jsou léty prověřenou kvalitou, která přetrvává až do dnešních dní a stále patří mezi špičku ve svém oboru. Vyzkoušejte některý i vy!

Máte vybráno 3 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Guy Laroche  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 3840 produktů! Více zde.

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 3840 produktů! Více zde.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up