Parfémy Gucci

Jedna z nejznámějších světových značek Gucci má bohatou historii, která se začala psát v Itálii roku 1921. Tehdy ji založil obchodník a módní návrhář Guccio Gucci. Z počátku se zaměřoval hlavně na výrobu koženého vybavení pro koně. Velmi brzy ale Gucci prorazil také do světa módy a jeho cestovní zavazadla a kabelky Gucci si oblíbila bohatá klientela. Do Gucciho butiků pravidelně zavítala třeba monacká kněžna Grace Kelly, Audrey Hepburn nebo Jackie Kennedy. Když za druhé světové války přestala být kůže snadno k dostání, světlo světa spatřila kabelka Bamboo bag, doplněná o bambusové ucho. Tu ostatně můžete sehnat na trhu i dnes. Kabelky od Gucciho ale platí dodnes za nejluxusnější zboží, které má svůj vlastní rukopis a osobitý design. Po válce společnost Gucci otevřela obchodní domy v Londýně, Paříži i New Yorku a stává se jednou z nejúspěšnějších módních značek. I přes nemilé skandály a propad značky v 90. letech se novému majiteli, američanovi Tomu Fordovi, povedlo značku Gucci opět zvednout a udělat z ní opět synonymum pro okázalý a sebevědomý luxus. V portfoliu výrobků od Gucci dnes najdeme nejen kabelky, ale také oblečení, módní doplňky, šperky či parfémy . Značka drží prvenství v Guinessově knize rekordů za nejdražší džíny “Genius jeans”, které se prodávaly za $4000.

Exkluzivitu nezapřou parfémy Gucci ani dnes. Jejich podmanivé tóny jsou přesně tím luxusem, který si rádi dopřáváme, ať už jako žena a nebo jako muž. Protože luxusní parfém řekne víc, než dokonalý make-up a účes od kadeřníka. Stačí jednou zmáčknout pumpičku a podmanivá vůně se vás bude držet celičký den. Jednou vyzkoušíte osobité parfémy Gucci a budete je milovat už pořád. Už nikdy je nevyměníte za levnou toaletní vodu z drogerie. Mezi dámskými parfémy Gucci jsou stálice, které dodnes mají svým nositelkám co nabídnout. Jmenujme třeba úžasně rozkvetlou zahradu v podobě Gucci Bloom, ztělesnění svůdnosti a ženskosti s Gucci Rush nebo oblíbený parfém inspirovaný východem Gucci Bamboo. Z pánských parfémů nešlápnete vedle s dřevitou Gucci by Gucci Pour Homme nebo citrosovo-dřevitým Gucci Guilty, který zamotá hlavu každé ženě v okolí.

Máte vybráno 31 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Gucci  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up