Parfémy Fcuk

Pod kontroverzním názvem FCUK se skrývá britská značka módního oblečení French Connection United Kingdom, která vznikla v 60. letech. Díky provokativnímu názvu rychle vešla ve známost nejen v Británii, ale i mimo hranice Spojeného království. Kvůli svému názvu se velmi často se potýkala s nepochopením hlavně u starší generace což jí zajistilo vysokou popularitu mezi mladšími ročníky a lidmi s otevřenější myslí. Společnost dodává oblečení nejen do svých prodejen, ale díky frenšízovému systému můžete kousky FCUK zakoupit téměř po celém světě. Mimo pánské a dámské oblečení se zaměřuje také na nejrůznější módní doplňky jako boty, kabelky nebo hodinky. V portfoliu značky FCUK samozřejmě nechybí ani parfémy, které představují spojení kvality s přátelskou cenou a dovolit si je tak můžete i s omezeným rozpočtem.

Parfémy a toaletní vody FCUK si najdou své majitele mezi všemi, kteří milují kontroverzi a rebelantství. Jejich osobité tóny si rychle zamilujete a budou se hodit hlavně pro běžné denní nošení, protože se většinou jedná o vůně lehčí a méně výrazné. Mezi parfémy FCUK najdeme hlavně lehké ovocné či květinové vůně, které vás rozveselí a naladí na pozitivní notu. Dámské parfémy FCUK si jistě najdou místo ve vaší kosmetické skříňce. Například toaletní voda FCUK Woman s tóny cedru, fialky a jasmínu bude tou pravou pro něžnou duši osobité ženy. I mezi pánskými parfémy FCUK najdete působivé vůně, které dodají každému muži noblesu a pozvednou jeho osobité kouzlo. Přivoňte třeba k pánské toaletní vodě FCUK FCUK 3 HIM a jejím sladkým tónům mandarinky a ananasu, které vyvažuje zemitá káva a kořenitý kardamom. Parfémy a toaletní vody FCUK jsou důkazem toho, že krásné a zajímavé vůně nepotřebují drahou cenovku. Jistě si mezi nimi vyberete svého favorita.

Máte vybráno 4 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Fcuk  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Právě teď: zcela nové číslo e-magazínu se slevovou knížkou ZDARMA!

Zcela nové číslo e-magazínu se slevovou knížkou ZDARMA!

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up